Disavow کردن پیوند های غیرعادی و بازیابی تارنما دستگاه لیزر

ابزار گوگل وبمستر تولز
وبلاگ جی ادز
دسته‌بندی نشده
15 راهنمای کاربردی برای منفعت از گوگل وبمستر تولز
15 راهنمای کاربردی برای استفاده از گوگل وبمستر تولز
حسین بستگان ۲۷ خرداد ۹۶ دسته‌بندی نشده , دستگاه لیزر
1 &# ایران روتک ; Not – Provided Keywords ( کلمه ها اصلی مهیا نشده ) که ترافیکی در جهت وبسایت شما ارسال می کنند کدام‌ها هستند؟

گوگل از این که اشخاص به داده های مربوط به کلمات حساس دسترسی داشت زیاد راضی نبود و به همین یاد تصمیم گرفت راه خود را تغییر تحول دهد و اشخاص را در ظلمت رها کند . این تصمیم سبب ساز شد تمامی جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی ارگانیک که افراد عادت داشتند آنها‌را دریافت کنند دیگر وجود نداشتند , ولی هنوز نیز روشی برای درک کردن کلمات دارای اهمیت حساس و فایده آور موجود هست . داشتن این داده ها گران بها هنوز هم اصلی است و فقط روش قابل اعتمادی که میتوانید به کارگیری فرمایید , گوگل وبمستر تولز است .

اما این ابزار نیز همانند قبل فعالیت نمی‌کند . شما میتوانید فقط اطلاعاتی نظیر تعداد دفعات ظواهر شدن صفحه موردنظر در نتایج جستجو یا همان Impressions ( a ) , کلیک هایی ( b ) که عدد تخمینی از کلیک اشخاص بر روی برگه موردنظر را در اختیارتان میگذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که تحت عنوان نسبت کلیک به بازدیدها تمجید میگردد و حالت میانگینی ( d ) که شرایط معدل برتر تارنما در موتورهای جستجو را به نمایش می گذارد را ملاحظه کنید .

سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز


هنگامی که در گوگل وبمستر تولز لاگین می‌کنید در بخش Search Traffic – > Search Queries می توانید داده ها بیشتری راجع‌به کوئری هایی به دست آورید که آدرس سایت شما‌را نشان می دهند و طبقه بندی صفحاتی از وبسایت را مشاهده کنید که در نتایج کاوش اضافه چشم شده اند . همچنین میتوانید حالت متوسط آن‌ها‌را در نتایج جستجو ملاحظه کنید .

اینجا صرفا جایی است که هنوز می توانید کلمات اساسی جذب کننده ترافیک دستگاه لیزر را مشاهده کنید . توصیه میکنم از این ابزار دستگاه لیزر مجانی به کار گیری نمایید و نگرش مخصوص به شخصی از گوگل به دست آورید .
2 . بک لینک و پیوند های دقیقی که گوگل در خصوص تارنما شما داراست را مشاهده دستگاه لیزر نمایید

برای این‌که بدانید چه تارنما هایی به تارنما شما اشاره دارند می توانید link : www . example . com را در نوار جستجوی گوگل تایپ فرمائید . این آیتم برخی از سایت هایی که به شما لینک و پیوند داده اند را نشان می دهد . البته برای این که نمای ظریف تری از شرایط ساختار لینک و پیوند های خویش بر روی وب به دست آورید می‌توانید از امکان Links to your site در وبمستر تولز استفاده فرمائید . به کمک این قابلیت و امکان , فهرست کاملی از لینک ها را در گوشه چپ صفحه خواهید داشت . همچنین می‌توانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که بیشتر به تارنما دستگاه لیزر شما لینک داده اند و صفحاتی دستگاه لیزر که اضافه لینک و پیوند گردیده اند را ببینید .

مشاهده بک لینک‌های سایت در گوگل وبمستر تولز

این فهرست از لینک ها در زمان مراحل خزش و ایندکس ربات های گوگل ساخت می گردند و در برگیرنده لینک هایی می باشند که کاربر برای دسترسی به وبسایت شما از آن بهره کرده است . علاوه بر این داده ها , می توانید فهرستی از انکر تکست های بخش اعظم مستعمل را داشته باشید . تمامی اطلاعاتی که در بخش Links to your site به دست می‌آید را میتوانید به صورت فولدر CSV یا گوگل داکس دانلود کنید و می توانید لینک های غیرطبیعی را حذف نمائید یا این که آنها را disavow فرمایید . همچنین میتوانید به کمک این اطلاعات بفهمید کدام یک از لینک ها به تازگی ایجاد شده و تاریخ ایجاد آن چه وقتی بوده است .

فهرست دقیق و جزئی از دامنه هایی که لینک بیشتری به سایت شما داده اند تا 1000 گزینه در این فهرست سناریو داده می شود . می توانید این فهرست را بر اساس تعداد لینک و پیوند ها یا تعداد صفحه ها لینک و پیوند شده دارای ارتباط فرمائید . برای مشاهده تعداد بک‌لینک‌های تارنما که توسط الکسا بررسی می شود می‌توانید از ابزار مشاهده تعداد بک لینک‌های وبسایت به کارگیری کنید .
3 . Disavow کردن پیوند های غیر نرمال و بازیابی سایت

هنگامی که گوگل تشخیص دهد شما پیوند های بدی را برای وبسایت خویش تشکیل داده اید , این قضیه را از روش اکانت گوگل وبمستر تولز در مشت شما قرار می‌دهد . همینطور هر دسته جریمه دستی که بر روی وبسایت اعمال شده است هم در این ابزار اکران داده میگردد . برای این‌که بتوانید چنین مشکلاتی را برطرف کنید می بایست واکنشی از خود نشان دهید . بعداز این که عملکرد های خود را در حذف تمامی لینک و پیوند های