Disavow کردن لینک و پیوند های غیر نرمال و بازیابی وب سایت دستگاه لیزر

ابزار گوگل وبمستر تولز
بلاگ جی ادز
دسته‌بندی نشده
15 راهنمای کاربردی برای استفاده از گوگل وبمستر تولز
15 راهنمای کاربردی برای به کار گیری از گوگل وبمستر تولز
حسین خویشان ۲۷ خرداد ماه ۹۶ دسته‌بندی نشده , دستگاه لیزر
1 &# ایران روتک دستگاه لیزر ; Not – Provided Keywords ( لغات مهم فراهم نشده ) که ترافیکی در جهت تارنما شما ارسال می نمایند کدام‌ها هستند؟

گوگل از این‌که اشخاص به داده های مرتبط با کلمه ها مهم دسترسی داشت فراوان راضی نبود و به همین خاطر تصمیم گرفت رویه خویش را تغییر‌و تحول دهد و اشخاص را در تاریکی رها نماید . این تصمیم سبب شد تمامی جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی ارگانیک که اشخاص عادت داشتند آنها را اخذ کنند دیگر وجود نداشتند , اما هنوز نیز روشی برای درک کردن کلمات کلیدی کلیدی و نتیجه آور وجود دارد . داشتن این اطلاعات ارزشمند هنوز هم با اهمیت است و تنها طرز قابل اعتمادی که می توانید استفاده نمائید , گوگل وبمستر تولز هست .

البته این ابزار هم همانند گذشته عمل نمیکند . شما می‌توانید تنها اطلاعاتی مثل تعداد دفعات ظاهر شدن برگه موردنظر در نتایج جستجو یا همان Impressions ( a ) , کلیک هایی ( b ) که عدد تخمینی از کلیک اشخاص بر روی ورقه موردنظر را در اختیارتان می گذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که تحت عنوان نسبت کلیک به بازدیدها توصیف میگردد و موقعیت میانگینی ( d ) که حالت متوسط برتر وبسایت در موتورهای کاوش را به سناریو می‌گذارد را ببینید .

سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز

زمانی که در گوگل وبمستر تولز لاگین می‌کنید در بخش Search Traffic – > Search Queries می توانید داده ها بیشتری درباره‌ی کوئری هایی به دست آورید که آدرس وبسایت شما را نشان عرضه می کنند و طبقه بندی صفحاتی از وب سایت را ملاحظه کنید که در نتایج جستجو بیشتر دیده گردیده اند . همینطور می توانید وضعیت متوسط آن‌ها‌را در نتایج جستجو ملاحظه کنید .

اینجا تنها جایی است که هنوز می توانید عبارات اصلی جذب کننده ترافیک دستگاه لیزر را ببینید . سفارش می‌کنم از این ابزار دستگاه لیزر بدون پول به کار گیری فرمائید و دیدگاه منحصر به فردی از گوگل به دست آورید .
2 . بک لینک های دقیقی که گوگل در خصوص وبسایت شما دارااست را مشاهده دستگاه لیزر نمائید

برای این که بدانید چه سایت هایی به تارنما شما اشاره دارا هستند می‌توانید link : www . example . com را در نوار جستجوی گوگل تایپ کنید . این مورد برخی از وبسایت هایی که به شما پیوند داده اند را نشان میدهد . اما برای این که نمای ظریف تری از وضعیت ساختار پیوند های خویش بر روی اینترنت به دست آورید می‌توانید از قابلیت Links to your site در وبمستر تولز استفاده فرمائید . به یاری این قابلیت , فهرست کاملی از لینک ها را در کناره چپ برگه خواهید داشت . همچنین میتوانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که عمده به وبسایت دستگاه لیزر شما لینک و پیوند داده اند و صفحاتی دستگاه لیزر که اکثر لینک و پیوند شده اند را ملاحظه کنید .

مشاهده بک لینک‌های سایت در گوگل وبمستر تولز

این فهرست از لینک و پیوند ها در حین فرآیند خزش و ایندکس ربات های گوگل ساخت می گردند و در برگیرنده پیوند هایی می باشند که کاربر برای دسترسی به سایت شما از آن بهره نموده است . علاوه بر این داده ها , می‌توانید فهرستی از انکر تکست های بخش اعظم مستعمل را داشته باشید . همگی اطلاعاتی که در بخش Links to your site به دست میاید را میتوانید به طور فایل CSV یا این که گوگل داکس دانلود نمایید و می توانید لینک و پیوند های غیرعادی را حذف فرمائید یا آنها‌را disavow کنید . همینطور می توانید به یاری این داده ها بفهمید کدام یک از پیوند ها به تازگی ساخت شده و تاریخ ایجاد آن چه وقتی بوده است .

فهرست دقیق و جزئی از دامنه هایی که لینک و پیوند بیشتری به تارنما شما داده اند تا 1000 مورد در‌این فهرست سناریو داده می‌شود . می توانید این فهرست را بر پایه ی تعداد لینک ها یا این که تعداد صفحه ها لینک و پیوند شده دارای ربط نمائید . برای مشاهده تعداد بک‌لینک‌های وبسایت که به وسیله الکسا نظارت میشود میتوانید از ابزار مشاهده تعداد بک لینک‌های تارنما به کارگیری کنید .
3 . Disavow کردن لینک های غیرطبیعی و بازیابی وب سایت

وقتی که گوگل تشخیص دهد شما لینک و پیوند های بدی را برای تارنما خود تشکیل داده اید , این مورد را از روش اکانت گوگل وبمستر تولز در مشت شما قرار می‌دهد . همچنین هر نوع جریمه دستی که بر روی وب سایت اعمال شده‌است نیز در‌این ابزار نمایش داده میشود . برای این‌که بتوانید چنین مشکلاتی را برطرف کنید باید واکنشی از خود نشان دهید . بعداز اینکه همت های خویش را در حذف همگی لینک های