Disavow کردن لینک و پیوند های غیر طبیعی و بازیابی سایت دستگاه لیزر

ابزار گوگل وبمستر تولز
وب لاگ جی ادز
دسته‌بندی نشده
15 راهنمای کاربردی برای منفعت از گوگل وبمستر تولز
15 راهنمای کاربردی برای سود از گوگل وبمستر تولز
حسین قوم و قبیله ۲۷ خرداد ماه ۹۶ دسته‌بندی نشده , دستگاه لیزر
1 &# ایران روتک ; Not – Provided Keywords ( لغت ها اصلی مهیا نشده ) که ترافیکی به سوی تارنما شما ارسال می کنند کدام‌ها هستند؟

گوگل از این که اشخاص به داده های مرتبط با کلمه ها با اهمیت دسترسی داشت بسیار راضی نبود و به همین خاطر تصمیم گرفت منش خویش را تغییر تحول دهد و افراد را در ظلمات رها نماید . این تصمیم باعث شد تمامی جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی ارگانیک که افراد عادت داشتند آن‌ها‌را دریافت کنند دیگر وجود نداشتند , اما هنوز هم روشی برای فهمیدن عبارات اساسی حیاتی و فایده آور موجود است . داشتن این داده ها با ارزش هنوز هم حساس است و فقط طرز قابل اعتمادی که می‌توانید منفعت نمائید , گوگل وبمستر تولز است .


البته این ابزار نیز همانند قبلی فعالیت نمیکند . شما میتوانید تنها اطلاعاتی نظیر تعداد دفعات ظاهر شدن کاغذ موردنظر در نتایج جستجو یا این که همان Impressions ( a ) , کلیک هایی ( b ) که عدد تخمینی از کلیک اشخاص بر روی برگه موردنظر را در اختیارتان می گذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که به عنوان نسبت کلیک به بازدیدها تعریف می گردد و حالت میانگینی ( d ) که شرایط معدل برتر وبسایت در موتورهای کاوش را به نمایش میگذارد را ببینید .

سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز

زمانی که در گوگل وبمستر تولز لاگین می‌کنید در بخش Search Traffic – > Search Queries می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره‌ی کوئری هایی به دست آورید که آدرس وبسایت شمارا نشان می دهند و طبقه بندی صفحاتی از وب سایت را ببینید که در نتایج جستجو اضافه چشم شده اند . همچنین میتوانید موقعیت متوسط آن‌ها را در نتایج جستجو مشاهده کنید .

اینجا صرفا جایی است که هنوز می توانید لغات اساسی جذب کننده ترافیک دستگاه لیزر را ملاحظه کنید . پیشنهاد می کنم از این ابزار دستگاه لیزر رایگان بهره فرمایید و بینش مخصوص به فردی از گوگل به دست آورید .
2 . بک پیوند های دقیقی که گوگل در زمینه‌ی وب سایت شما دارااست را مشاهده دستگاه لیزر نمائید

برای این که بدانید چه سایت هایی به وبسایت شما اشاره دارا هستند می‌توانید link : www . example . com را در نوار جستجوی گوگل تایپ فرمایید . این مورد بعضا از وب سایت هایی که به شما پیوند داده اند را نشان می‌دهد . اما برای اینکه نمای دقیق تری از وضعیت ساختار پیوند های خود بر روی اینترنت به دست آورید می توانید از قابلیت Links to your site در وبمستر تولز استفاده کنید . به کمک این امکان , فهرست کاملی از لینک و پیوند ها را در گوشه چپ برگه خواهید داشت . همینطور میتوانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که بیشتر به تارنما دستگاه لیزر شما پیوند داده اند و صفحاتی دستگاه لیزر که اکثر لینک و پیوند گردیده اند را ببینید .

مشاهده بک لینک‌های تارنما در گوگل وبمستر تولز

این فهرست از لینک ها در حین فرایند خزش و ایندکس ربات های گوگل ایجاد می‌شوند و در برگیرنده پیوند هایی میباشند که کاربر برای دسترسی به وبسایت شما از آن بهره نموده است . علاوه بر این داده ها , میتوانید فهرستی از انکر تکست های بخش اعظم مستعمل را داشته باشید . تمامی اطلاعاتی که در بخش Links to your site به دست می‌آید را می توانید به طور پوشه CSV یا این که گوگل داکس دانلود کنید و می‌توانید پیوند های غیر عادی را حذف فرمایید یا آن ها را disavow فرمائید . همینطور می توانید به یاری این داده ها بفهمید کدام یک از لینک ها جدیدا ایجاد شده و مورخ ساخت آن چه وقتی بوده است .

فهرست دقیق و جزئی از دامنه هایی که لینک بیشتری به وبسایت شما داده اند تا 1000 گزینه درین فهرست نمایش داده میشود . میتوانید این فهرست را مبنی بر تعداد لینک ها یا تعداد صفحه های لینک شده دارای ارتباط فرمایید . برای مشاهده تعداد بک‌لینک‌های وب سایت که توسط الکسا نظارت میشود میتوانید از ابزار مشاهده تعداد بک لینک‌های تارنما استفاده فرمائید .
3 . Disavow کردن لینک و پیوند های غیر عادی و بازیابی وبسایت

وقتی که گوگل تشخیص دهد شما لینک و پیوند های بدی را برای وبسایت خویش تشکیل داده اید , این قضیه را از روش اکانت گوگل وبمستر تولز دراختیار شما قرار میدهد . همینطور هر مدل جریمه دستی که بر روی وبسایت اعمال شده است نیز در این ابزار نمایش داده می گردد . برای این که بتوانید چنین مشکلاتی را برطرف نمایید باید واکنشی از خود نشان دهید . بعد از اینکه کارایی های خود را در حذف کلیه لینک و پیوند های