#9 تنظیمات تیتر و تنظیمات عمومی افزونه دستگاه لیزر All in One SEO

حالا که ما افزونه سایت دستگاه لیزر in One SEO رو نصب و فعال کردیم , دستگاه لیزر اجازه بدید به تنظیمات اون بپردازیم . ما می تونیم بر روی افزونه All in One SEO در سایدبار کلیک کنیم تا فعالیت خودمون رو آغاز کنیم . اینکار سبب ساز می‌شه تنظیمات همگانی گشوده شن .

ممکنه در این نصیب خطایی در زمینه ی قابل ایندکس نبودن محتوا توسط موتورهای جستجو ملاحظه کنید . اگه چنین خطایی دستگاه لیزر مشاهده کردید به این معنیه که وردپرس دستگاه لیزر به موتورهای کاوش می گه تارنما شما رو نادیده بگیرن . اگه در حال حاضر بر روی وبسایت آزمایشی عمل می کنید , بسیار عالی میباشد . ولی اگه این تارنما , وبسایت مهم دستگاه لیزر شماست بایستی اون رو خاموش کنید .

این مورد مخالف چیزی میباشد که سعی داریم درین عصر آموزشی انجام بدیم , می تونیم اینجا کلیک کنیم . شما می تونید از طریق بخش پیکربندی و بعد از آن تلاوت به این بخش دسترسی داشته باشید . ما در سوی ذیل اسکرول می کنیم و میبینیم که‌این آیتم تیک نخورده بر روی ذخیره تنظیمات کلیک نمائید و دستگاه لیزر به کار خودتون ادامه بدید .

من می خوام این بنر رو کوچک تر کنم . در حال حاضر به اون نیازی نداریم هم اکنون اجازه بدید پیکربندی رو باز‌نگری کنیم . تنظیمات زیادی دستگاه لیزر در اینجا وجود داره ولی فعلا می خوایم چند مسئله دستگاه لیزر از اون رو بررسی کنیم که برای ما با اهمیت هستن .

نشانی های Canonical دوچندان مفیدن و باید به صورت پیش فرض شفاف باشن بعضی از تایم ها در وردپرس ممکنه محتوای یکسان از روش نشانی های مختلف نشون داده بشن . با توصیف نشانی های Canonical درین بخش گوگل متوجه می شه که کدام نسخه حیاتی می‌باشد , این آیتم از پنالتی محتوای تکراری هم جلوگیری می کنه . اگه می خواید اطلاعات بیشتری در رابطه Canonical به دست آورید , می تونید این ویدئو که در رابطه Canonical است رو ببینید . درباره اصطلاحات دیگری هم که در این عصر با اونا برخورد می‌کنین و معنیش رو نمی‌دونین , می‌تونین به کلمه و واژه نامه دستگاه لیزر رجوع کنید و اون واژه و کلمه یا عبارت رو جستجو نمایید .

اما همین قدر بدونید که‌این تهیه و تنظیم در اصل حساس است . این آیتم Schema . org است که توصیه میکنم اون رو شفاف بزارید از دید فنی میکرو داده هایی که در Schema . org بیان می شن HTML های قانونی نیستند . بدین ترتیب در حالتی که کاغذ شما از طریق تایید کننده اجرا بشه , اون رو تایید نخواهد کرد . اگه واقعا به کدهای معتبری نیاز دارید می تونید تیک این نصیب رو بردارید . اما من ترجیح می دم اطلاعات بیشتری به موتورهای کاوش بدم گشوده نیز مورد های فراوان متعددی در‌این صفحه وجود داره که پیشرفته هستند و بیشتر وب سایت ها نیازی به تغییر این مورد ها ندارن .

اجازه بدید محرمانه به بخش عنوان بزنیم , این بخش به ما اذن می ده طریق ساخت عنوان ها صفحات رو تنظیمات کنیم . افزونه اطلاعاتی رو به عنوان برگه ما اضافه می کنه و همین فرمان می تونه برای دستگاه لیزر مضاعف موثر باشه . ما می بایست مطمئن شیم این گزینه فعاله و بعد به وب سایت خویش بریم تا ببینیم قبل از انجام هر کاری عنوان ورقه ما چی هست .

این یکی پست های وبلاگیه که ما درباره ی پای کدوتنبل نوشتیم . در شرایطی‌که در مرورگر کروم Ctrl + U رو بزنیم این عنوانیه که موتورهای جستجو می بینن و اون رو به کاربران در کاغذ نتایج جستجو نشان می دن . به این ترتیب کاربران پای کدوتنبل و آنگاه نام وبسایت رو مشاهده خواهند کرد . ما می تونیم داده ها بیشتری به اون طولانی تر کنیم که برای دستگاه لیزر موتورهای جستجو و کاربرانمان اثر گذار است .