#7 جلوگیری از سردرگمی با برچسب ها دستگاه لیزر و نوع بندی های وردپرس

بخشی از راهکار سئوی شما به احتمال بسیار تالیف مقاله و محتوا در وردپرس میباشد , که میشه اون‌ها رو بر پایه ی برچسب دستگاه لیزر و نوع بندی گروه بندی کرد و این گروه بندی بوسیله گوگل قابل مرور می باشد .


یکی از اشتباهاتی که من اکثر اوقات با اون مواجه میشم زمانیه دستگاه لیزر که افراد می خوان برای تمامی چیز سکو داشته باشن و تنها موتورهای کاوش رو با رقابت کردن دستگاه لیزر با خودشون سردرگم می‌کنن .

به عنوان مثال توی این پست اگه به سوی زیر اسکرول کنیم , می‌بینیم که مدل بندی به اسم رسپی ها ( دستورالعمل‌ها ) وجود داره و دستگاه لیزر برچسب هم رسپی میباشد . دستگاه لیزر گوگل در‌این موقعیت نمی دونه کدوم رو برای استفاده کننده ارسال کنه . به همین خاطر شما برخی از کاربرا رو در یه کاغذ و برخیشون رو روی برگه دستگاه لیزر دیگه مشاهده می کنید . آمارهای شما به حیث جالب و گیرا نمیاد زیرا کاربرانون به دو تیم متفاوت تقسیم میشن و کار شما برای با صرفه سازی صفحه های فرود رو دو برابر می کنن , این گزینه رو برای خودتون دستگاه لیزر و گوگل شل خیس نمائید و دربین دسته بندی و برچسب ها مورد ها مشترکی نداشته باشین . دستگاه لیزر در‌این وضعیت رسپی به عنوان گونه بندی برای اینجانب خوبه پس مدل بندی رو نگه می دارم و برچسب رو حذف می‌کنم &# دستگاه های لیزر ;