#54 دوره یادگرفتن دستگاه لیزر – باصرفه سازی سایت خویش برای جستجوی محلی

به منظور اخذ شایسته ترین رتبه‌ی دستگاه لیزر ممکن در موتورهای جستجو میدانید که باید محتوای مرتبط و عالی را به صورت مداوم ساخت فرمایید و آن‌گاه آن را ارتقاء داده و پیرامون وب بازاریابی نمائید . گوگل و سایر موتورهای جستجو وقتی که صفحه های سایتتان را چک می‌کنند , از چندین سیگنال متفاوت به کار گیری می نمایند تا درخصوص اکران صفحه های و ترتیب آنان هنگام نوشتن یک کاوش توسط کاربر تصمیم بگیرند . هنگامی که برای جستجوی محلی بهینه‌سازی میکنید یک‌سری گزینه ویژه می‌باشند که باید روی آنها تمرکز نمائید . او‌لین مورد بهینه‌سازی برگه و محتوا دستگاه لیزر است , هر کاغذ دستگاه لیزر از وبسایتتان باید برای دستگاه لیزر یک کلید واژه‌ی منحصر به فرد و دارای معیار جستجوی بالا باصرفه شود و حتماً بایستی مطمئن گردید که موادسازنده حیاتی را از منظر فنی تجهیز کرده باشید .

می توانید ویدئوهای پیشین را برای دریافت جزئیات فنی اکثر در باب دستگاه لیزر ملاحظه کنید , ولی در کمترین حالت می بایست دوره کافی را برای بهینه‌سازی عنوان صفحه , تعریف متا , تگ‌های تیتر دستگاه لیزر , متن کلیدی و نوشته alt هرمورد از تصاویرتان بگذارید . تا کنون موارد ذکر شده نباید برایتان نو باشند ولی بیایید هم‌اکنون در باب برخی از مساله اختصاصی جستجوی محلی سخن کنیم که می توانند به شما کمک نمایند .

اولی موضوع اطلاعات تماستان است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار میباشد و چندین موردی ویژه می باشند که بایستی به طریقی خاص در صفحه‌ی تماس با ما قرار دهید . دستگاه لیزر میتوانید به آدرس تحت رجوع‌نمایید schema . org/LocalBusiness و در پی اجزای مخصوصی بگردید که با جور کسب‌ و کارتان دستگاه لیزر همخوانی دارا‌هستند . البته بیایید دستگاه لیزر یک مثال معمولی را برای نحوه‌ی همت میکروداده ابلاغ کنیم .

فرض فرمایید یک صفحه‌ی تماس دارید که اسم , توصیف کسب‌ و عمل , آدرس و شماره‌ی تلفنتان را نشان میدهد . شما کمی کد دارید که احتمالاً شبیه این است با افزودن کمی تگ و تعریفی واضح از این موارد که از روش نشانه‌گذاری توصیف شده در تارنما نام برده انجام می گیرد به موتورهای جستجو می گویید که دقیقاً هر متنتان چه نوع از اطلاعاتی را نشان میدهد . به خیال داشته باشید که‌این موارد پایه‌ای می‌باشند . برای هر چیزی میکروفرمت وجود دارد . از سا‌عتها کار گرفته تا انواع پرداختی که پذیرش می‌کنید و آیتم‌های منحصر هر صنعت نظیر منوهای رستوران‌ها .

در کمترین وضعیت بایستی مطمئن شوید که اسم کسب‌ و کار , نشانی و شماره‌ی تلفنتان لحاظ شده باشد و همینطور می بایست نشانی آدرس اینترنتی کسب‌ و کار , راهنمای مسیر یا این که نقشه و یک عدد دو عکس با نوشته alt متناسب را بگنجانید . ولی ایران روتک دستگاه لیزر انسانی را فراموش نکنید , می بایست کاری کنید که آنها به آسانی با شما تماس حاصل کنند . دستگاه لیزر این فعالیت از طریق فرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام میگیرد .

یک نکته‌ی دیگر اطلاعات کسب‌ و کارتان همواره باید در گوشه‌ی سمت راست و زیر بخش پانویس هر برگه دستگاه لیزر قرار بگیرند . این مکان فراوان رایجی دستگاه لیزر است که یوزرها عادت دارا‌هستند در آنجا در پی اطلاعات تماس بگردند و بنابراین مطمئن خواهید شد که اطلاعاتتان تخت گاز به وسیله کاربر در هر برگه از سایتتان رصد می شود , البته در‌حالتی که قصد تماس داشته باشد . این روزها همینطور می بایست کسانی که بدون استفاده از کامپیوترهای رومیزی به جستجوی شما می‌پردازند را هم حیث فرمائید , آنها وقتی که در خانه یا دفترشان نیستند , با ابزارهای موبایلی نیز کاوش می کنند و مقدار متعددی از این جستجوها در محتوای محلی می‌باشند .
#24 بررسی خطاهای سرچ کنسول گوگل در پلاگین Yoast SEO

سایتی که در گوشی به خوبی نمایش داده شود و فعالیت کند , نه ‌تنها به موتورهای جستجو در راستای پاسخ به جستارهای موبایلی یوزرها امداد خواهد کرد بلکه کاری می‌کند که یوزرها صرف‌ لحاظ از ابزار مسئله بهره تجربه‌ی مثبتی از شما و سایتتان داشته باشند . ویژگی مشاهده‌ی سرعت صفحه‌ی گوگل به شما اجازه می‌دهد نگاهی به شمایل سایتتان در گوشی‌های گوشی بیاندازید . همینطور می‌تواند سایتتان را نسخه برداری کرده و توصیه‌هایی را راجع‌به نحوه‌ی ارتقای عملکردتان در صفحه های گوشی ارائه نماید .

در حالتی‌که منابع یا این که تخصص برنامه‌نویسی واجب را در چنگ دارید میتوانید با به کار گیری از ایجاد کرد سایتی غیر وابسته و مخصوص کاربران موبایل که در قالب یک دامنه یا این که ذیل دامنه قرار می گیرد , جزو این معضلات را حل نمائید یا در شرایط خوب تر میتوانید از یک طراحی تعاملی استفاده نمایید که تمامی چیز را مبتنی بر سایز صفحه‌ای که وبسایتتان از بک پایگاه کد یکسان رندر میگردد , تهیه و تنظیم می کند مخلص حرف اینکه بسیاری از مشتریان محلی از تلفن همراه استفاده میکنند و در صورتی سایتتان اطلاعات بی نقص را برای نیازهای بازدیدکنندگان موبایلی مهیا نکند یا این که با مرورگرشان به مشکل بخورد احتمالاً یک مشتری بالقوه را از دست خواهید داد .


تمرکز بر بهینه‌سازی کاغذ , ایجاد