#23 افزودن سایت دستگاه لیزر به گوگل وبمستر تولز با پلاگین Yoast SEO

در ارتفاع ویزارد دستگاه لیزر خوشامدگویی ما وبسایت خودمون رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کردیم , ولی اون رو به سایر ابزارهای مشابه متصل نکردیم . می تونیم اینکار رو با افزونه Yoast SEO انجام بدیم و به وبمستر تولز بریم . وبمستر تولزهای متفاوتی وجود داره . ولی وسیع ترین اون وابسته دستگاه لیزر به گوگل می باشد روش های متعددی برای تایید تارنما شما وجود داره .

درصورتی که اینک تارنما خودتون رو تایید کردید , لازم نمی باشد هیچ کاری رو مجدد انجام بدید . در‌حالتی که دستگاه لیزر تایید نکردید می‌تونید روی یکی این لینک‌ها دستگاه لیزر کلید نمایید تا فعالیت خودتون رو آغاز فرمائید . دستگاه لیزر با این که این مورد به لحاظ سفید و خالی می رسه اما فعلا به امداد سیستم های مختلف در ویزارد نصب و راه اندازی اون رو تایید کردیم .


به این ترتیب نگران خالی بودن این نباشید افزونه Yoast این خطاها رو خارج می کشه و اون ها رو درین قسمت دستگاه لیزر در داشبورد نشون میده . از اونجایی که ما فقط کنسول جستجوی گوگل رو تهیه کردیم , گوگل زمان کافی برای پردازش هیچ چیزی نداشته بنابراین چیزی در اینجا مشاهده نخواهید کرد . در آینده در حالتی‌که مشکلات بزرگی با دستگاه لیزر داشتید این ایرادات دراین جا نشون داده میشه و دستگاه لیزر کنسول جستجوی گوگل به صورت اتومات ایمیلی رو در زمینه ی خلل ها کوچک خیس ارسال می کنه .

من در تارنما شخصی خودم مشکلی با ورقه AMP داشتم , ما هنوز در مورد AMP سخن نکردیم . البته اساسا بعضی از صفحه های اینجانب که برای گوشی پباده سازی شدن به صدق فرمت بندی نشدن . من باید تنظیماتی رو انجام بدم اگه بر روی لینکی که اینجا می‌باشد کلیک کنم , منو بدین کاغذ می‌بره و دستگاه لیزر می‌تونم ببینم یکسری برگه در وبسایت این اختلال رو دارن &# دستگاه برش لیزر ;