#23 اضافه کردن وب سایت دستگاه لیزر به گوگل وبمستر تولز با افزونه Yoast SEO

در ارتفاع ویزارد دستگاه لیزر خوشامدگویی ما وب سایت خودمون رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کردیم , البته اون رو به سایر ابزارهای مشابه متصل نکردیم . می تونیم اینکار رو با افزونه Yoast SEO انجام بدیم و به وبمستر تولز بریم . وبمستر تولزهای متفاوتی وجود داره . البته مطرح ترین اون وابسته دستگاه لیزر به گوگل هست نحوه های متعددی برای تایید سایت شما وجود داره .

در صورتیکه در حال حاضر وب سایت خودتون رو تایید کردید , ضروری نمی باشد هیچ کاری رو دوباره انجام بدید . در صورتیکه دستگاه لیزر تایید نکردید می‌تونید روی یکی‌از این لینک‌ها دستگاه لیزر کلید نمائید تا کار خودتون رو ابتدا نمایید . دستگاه لیزر با این‌که این قضیه به نظر سپید و خالی می رسه ولی فعلا به یاری سیستم های متعدد در ویزارد نصب و راه‌اندازی اون رو تایید کردیم .


به این ترتیب نگران خالی بودن این نباشید پلاگین Yoast این خطاها رو خارج می کشه و اون ها رو در این نصیب دستگاه لیزر در داشبورد نشون میده . از اونجایی که ما فقط کنسول جستجوی گوگل رو تنظیم کردیم , گوگل فرصت کافی برای پردازش هیچ چیزی نداشته بدین ترتیب چیزی در اینجا مشاهده نخواهید کرد . در آینده اگر خلل ها بزرگی با دستگاه لیزر داشتید این خطاها دراین جا نشون داده میشه و دستگاه لیزر کنسول جستجوی گوگل به صورت خودکار ایمیلی رو درباره‌ی خطاها کوچک تر ارسال می کنه .

من در وب سایت فردی خودم مشکلی با برگه AMP داشتم , ما هنوز در زمینه‌ی AMP حرف نکردیم . اما در اصل بعضی از صفحه ها اینجانب که برای موبایل طراحی شدن به صحت فرمت بندی نشدن . من باید تنظیماتی رو انجام بدم اگه بر روی لینکی که اینجا هست کلیک کنم , منو به این کاغذ می‌بره و دستگاه لیزر می‌تونم ببینم یکسری برگه در وبسایت این ایراد رو دارن &# دستگاه برش لیزر ;