#20 ویرایش گروهی تنظیمات سئوی صفحه ها و پست ها در افزونه یوست

ویرایش عنوان و توضیحات متا هنگامی که پستی دستگاه لیزر رو می نویسید به احتمال مضاعف بهترین روش به هنگام تالیف پست تازه است , اما این قضیه در صورتیکه سایتی با پست های متعدد داشته باشید طاقت فرسا و خسته کننده میشه .

رفتن به هر پست و بازنویسی فیلدهای مختلف سخته دستگاه لیزر به همین یاد هست که تیم Yoast بازنویسی جور ای رو در پلاگین خود قرار دادن . اذن بدید یکسری گزینه تیتر و توضیحات متا دستگاه لیزر به امداد این ابزار بنویسیم یکی موردها خیر که درخصوص افزونه Yoast وجود داره اینه که اون ها چندین تنظیم توسعه یافته رو پنهان کردن . بنابراین سردرگم دستگاه لیزر نمی شید . اجازه بدید جلو بریم و این پیکربندی دستگاه لیزر توسعه یافته رو پر‌نور کنیم , تا بتونیم از ویرایشگر دسته ای به کار گیری کنیم .


ما به قسمت افزونه yoast داشبورد Features می ریم و بعد برگه پیکربندی پیشرفته رو روشن می کنیم . من بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک خواهم کرد , حال ده ها گزینه اضافی دیگه اینجا وجود داره . اجازه بدید به نصیب ابزار بریم و آن‌گاه آیتم ویرایشگر جور ای رو تعیین کنیم . هم اکنون می تونیم بین عنوان ها و توضیحات متا تکان کنیم .

اجازه بدید به جلو بریم و عمل خودمون رو با چند عنوان استارت کنیم . من می تونم About to رو تغییر بدم درباره طراحی Topsy Turvy Cake و آن گاه گزینه Birthday رو به به چه شکل تولدها رو مدیر می‌کنیم تغییر و تحول بدم . می‌تونیم تمامی این ها رو تغییر بدیم و سپس تغییرات رو ذخیره کنیم . اگه صفحات زیادی دارید همانگونه که ما داریم , مطمئن شید که قبل از ادامه فعالیت کلیه صفحه های رو ذخیره کرده اید . می تونیم همین عمل رو با توضیحات انجام بدیم برای رسپی ها , من توضیحات متا رو تهیه و تنظیم کردم . می تونیم چیزی مشابه این اضافه کنیم . رسپی های ما مملو از کیک های قشنگ و الهام بخش است . در حالت خاص , می تونیم چنین بنویسیم ما حالت های خاص رو اینگونه رئیس می‌کنیم گشوده نیز بایستی مطمئن شید که تغییرات رو قبلی از این که به کاغذ دیگه ای برید یا گذشته از این که دستگاه لیزر به تب تیتر بر شوید ذخیره می کنید . اگه ناچار می باشید بر روی پست های دستگاه لیزر متعددی کار کنید پیشین از ویرایش همه عنا وین توصیه می کنم صفحه ها رو بر طبق پست یا جور پست سفارشی نظیر گزینه های مثال فعالیت یا این که تولید ها غربال کنید , دستگاه لیزر در این‌حالت اعمال تغییرات قابل مدیریت میشه .