#19 پیکربندی دستگاه لیزر شبکه های اجتماعی در پلاگین Yoast SEO

علاوه بر اضافه کردن اطلاعات دستگاه لیزر برای هر برگه , می تونیم اطلاعاتی رو در زمینه ی شبکه‌های‌اجتماعی اضافه کنیم . در شرایطی که نگاهی به Yoast SEO meta box در برگه دستکاری پست بیندازیم , می تونیم اطلاعات رو برای شبکه های مردمی در‌این آیکون کوچک بیش تر کنیم , آنگاه می تونیم این آیتم رو به ازای هر شبکه اجتماعی پیکربندی کنیم .

اگه چیزی رو اینجا نمی بینید باید اطمینان حاصل نمائید که دستگاه لیزر روتک تحت پلاگین Yoast بعد از آن رسانه اجتماعی و صورت بوک دستگاه لیزر فعال هست . اگه دستگاه لیزر این آیتم رو فعال نکرده باشید , توانمند نیستید چیزی اضافه نمایید من به پست خودم بر می‌گردم , در‌این پست می تونیم تیتر , توضیحات و تصویری برای فیس‌بوک دستگاه لیزر معلوم کنیم .

هم اکنون این از Open graph فایده می کنه که بیشتر رسانه های اجتماعی به کار گیری می کنن , براین اساس اگه چهره ای برای فیس بوک معلوم کنید دستگاه لیزر برای پینترست هم کار می کنه . همین مورد درخصوص تیتر و توضیحات نیز صحت می کنه بعداز این که فعالیت خود تون رو تموم کردید می تونید پست رو به روزرسانی نمایید . یک تهیه و تنظیم دیگه نیز وجود داره که می خوام انجام بدم اگه به پلاگین Yoast seo و آن‌گاه رسانه اجتماعی برم و سپس بخش توییتر رو انتخاب کنم دوست دارم دسته کارت پیش فرض رو به خلاصه ای دستگاه لیزر با تصویر پهناور تغییر‌و تحول بدم . ممکنه توییتر اکنون دستگاه لیزر از اون استعمال نکنه . ولی وقتی که فکر کنه شایسته ترین قضیه می باشد ; خلاصه پهناور و تصاویر رو در توییت های ما قرار میده . هم اکنون می تونیم تیتر , توضیح و تصویر رو به ازای هر رسانه اجتماعی دستگاه لیزر مشخص و معلوم کنیم .