۶ ابزار با فایده دستگاه لیزر برای بهینه سازی سایت ها در موتورهای کاوش گر تلفن همراه

زمانی که بخش اعظمی از وب‌سایت‌های بازاریابی فعالیت خویش را آغاز نمودند موبایل دستگاه لیزر و جستجوهای موبایلی مفاهیمی بی‌معنا و بدون کاربرد بودند . رفته‌رفته با پدید وارد شدن تلفن همراه و نرم‌افزارهای هوشمند آن , صاحبان این دسته وب‌سایت‌ها به تفکر استفاده از این ابزار قوی که هر روز منزلت وسیع‌تری را در هر مدل فعالیت اجتماعی دستگاه لیزر و اقتصادی در بین مردمان جهان به خویش اختصاص می‌داد , افتادند .

6 ابزار با فایده برای باصرفه سازی سایت دستگاه لیزر

بعد از پیدایش تلفن‌های هوشمند , نرم‌افزارهای موبایلی با پیشرفت روزافزون و چشمگیر خویش , کل دنیای الکترونیک و فضای مجازی را طی مدت‌زمان دستگاه لیزر اندکی طی کردند و دربین مردمان محبوبیت فراوانی پیدا کردند .

همینطور با ارتقاء کاربرد موبایل‌ها میان مردم جستجوهای موبایلی هم رواج بیشتری پیدا کردند . صاحبان وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای متعدد عملکرد کردند از این امکان دستگاه لیزر به نفع خودشان سود نمایند و هرچه بیشتر وب‌سایت‌های خود را با نرم‌افزارهای موبایل هماهنگ کردند .

6 ابزار دارای فایده برای با صرفه سازی سایت دستگاه لیزر

به‌عبارت‌دیگر ساختار وب‌سایت خود را برای جستجو با موتورهای جستجوگر موبایل‌ها , بهینه‌سازی کردند که به آن دستگاه لیزر موبایلی یا این که بهینه‌سازی موتورهای کاوشگر تلفن همراه هم گفته می‌شود .

ولی باوجود کلیه پیشرفت‌ها درزمینهٔ ی بازاریابی موبایلی , یک حوزه کمتر شناخته‌شده است و آن حوزه‌ی دستگاه های لیزر !
نوشته‌ی علمی ای با مورد : پیج رنک در دستگاه لیزر و شیوه افزایش آن ها ( ابزار دستگاه لیزر ) می‌تواند به شما کمک کند

همان‌طور که می‌دانید در رابطه با حوزه‌های متفاوت بازاریابی ابزارهای زیادی موجود است : بهینه‌سازی کلیدواژه‌ها , تلاش دستگاه لیزر , تجزیه‌وتحلیل‌ها , ردیابی کلیدواژه‌ها , , بهینه‌سازی نرخ تبدیل مشتری , سرعت وب‌سایت و غیره .

ولی راجع‌به جستجوی موبایلی چطور؟ شما از چه ابزارهایی به‌طور مداوم سود می‌کنید؟

خبر عالی این است که ابزارهای متعددی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما در نرم‌افزارهای موبایل موجود هست . در اینجا به معرفی ۶ ابزار پرکاربرد و سودمند دراین باره خواهم پرداخت :
ابزار آزمایش سرعت نسخه موبایلی وب‌سایت گوگل

ازآنجایی‌که گوگل ابزارهای زیادی را برای تست کردن ارائه می دهد , گاهی تشخیص اینکه کدام‌ یک برای ما کاربرد دارااست یه خرده مشکل میگردد . برای مدت متعددی ابزار PageSpeed insights مورداستفاده‌ی اکثری از کاربران قرار می‌گرفت . ولی گوگل به‌تازگی استارت به حذف بعضی از ابزارهای سابق به‌صورت مرحله‌به‌مرحله کرده است و به‌جای آن ابزارهایی را که به لحاظ دیداری زیاد جذاب‌تر هستند و کاربرد ساده‌تری دارند را جایگزین کرده است .

6 ابزار با فایده برای بهینه سازی تارنما ها در موتورهای جستجو گر تلفن همراه

یک کدام از این ابزارها , ابزار “ ” Mobile Website Speed Testingنام دارد , همان گونه که از نامش پیداست این ابزار برای تست سرعت تارنما در گوشی ها می باشند , درپی به شیوه ی کارکرد این ابزار برای با صرفه سازی جستجوهای موبایلی می‌پردازیم .