چگالی کلمه ها دارای اهمیت دستگاه لیزر

باید چگالی لغات با اهمیت دستگاه لیزر را حدود 1 . 5 درصد با ترکیبی از لغات مهم LSI نگه دارید . ولی به یاد داشته باشید که فرمول جادویی برای چک چگالی عبارات حساس نیست . کلمه با اهمیت اصلی خویش را یکبار در پاراگراف در آغاز گزینه استفاده قرار دهید و یکبار دستگاه لیزر دیگر آن را در پاراگراف آخر تکرار فرمایید . همچنین این واژه و کلمه را هر جایی که فکر کردید نیاز است , در متن آیتم استفاده قرار دهید , البته زیاده روی نکنید .
5 . متا تگ ها

برای هر پستی که در وب لاگ خویش می‌نویسید بایستی توضیحات متای دارای ارتباط و منحصر به فردی به آن اضافه نمایید . می بایست از لغت ها مهم دستگاه لیزر انگیزه خود در توضیحات متا &# دستگاه برش لیزر ) استفاده کنید , ولی از زیاده روی و افراط در اینکار بپرهیزید . موتورهای کاوش توضیحات پایین تیتر را معمولا با دقت به واژه حیاتی کاوش شده از نوشته ورقه انتخاب می کنند . متن توضیحات برای ارتقاء نرخ کلیک روی لینک و پیوند وب سایت شما در موتورهای کاوش فراوان اساسی است . می بایست توضیحات متا را کاربرپسند بنویسید که معنادار و به پست مرتبط باشد . راجع به عبارات دارای اهمیت متا , گوگل صریحا دستگاه لیزر ابلاغ کرده است که اهمیتی به آن نمی‌دهد . البته موتورهای جستجویی همچون بینگ هنوز به‌این موضوع اهمیت ارائه میکنند . بیانیه رسمی گوگل در باب کلمه ها دارای اهمیت متا را در ویدئوی دستگاه لیزر پایین مشاهده میکنید :

ابزار ایجاد متاتگ برای تولید متاتگ‌های ما یحتاج سایت‌تان به دستگاه لیزر شما امداد می کند .
6 . تصاویر :

بهینه سازی تصویر یاری زیادی در جذب ترافیک از جستجوی تصاویر می‌نماید . لغات مهم در تیتر یا این که Title تصویر دستگاه لیزر و نوشته Alt به پست وبلاگی شما امداد می‌کند بهینه‌تر و هدفمندتر باشد . اما کلیدی خیس از تمامی این است که تصویر قادر است تعامل یوزرها را پیرو داشته باشد . هرچقدر کاربر شما تعامل بیشتری با سایت داشته باشد , بیشتر در آن حضور دستگاه لیزر خواهد داشت و همین امر موجب ارتقا سکو کلی تارنما می‌شود . البته یک نکته قابل توجه موجود هست که بایستی به آن توجه داشته باشید . تصاویر با حجم فراوان ممکن است سرعت بار گذاری سایت را کندتر نمایند . داشتن سایتی که سرعت دستگاه لیزر بار گذاری پایینی دارااست , منجر افت جايگاه وب سایت در گوگل می شود . بدین ترتیب هنگامی که میخواهید تصویری را در تارنما خود به کار ببندید بدون شک نکات زیر را مدنظر داشته باشید :

تصاویر را فشرده فرمایید .
از افزونه کش کردن به کار گیری نمایید .
از CDN به کارگیری نمایید .

برای این‌که اطلاعات بیشتری در خصوص افزایس سرعت وب سایت خویش داشته باشید مقاله‌ها ذیل را بررسی کنید :

با امداد ابزار محاسبه سرعت بارگذاری وب سایت میتوانید مجال بارگذاری هرمورد از تصاویر و همینطور دیگر فایل‌های مو جود در صفحه ها تارنما خود را مشاهده و بررسی فرمایید .

برای باصرفه سازی و کاهش سایز تصاویر از سایت tinypng . com سود کنید .

7 . تعداد کلمات هر پست

پست های وبلاگی که کلمه ها متعددی ندارند معمولا در موتورهای جستجو کارایی خیر ندارند . این مسئله به این خیال و خاطر است که چنین پست‌هایی به نظر توشه ارزشی کمتری دارا هستند و از حیث افراد کمتر آموزنده هستند . البته استثناهایی هم دراین باره موجود هست . اما به صورت کلی , در وبلاگ های اطلاعات محور تولید پست هایی با دست‌کم 500 کلمه و واژه کاملا استاندارد است . همیشه خوبتر است مطالب شما کاملا آموزنده باشند و بتوانند اطلاعات کافی دراختیار کاربران قرار دهند . این زمینه مخصوصا هنگامی درست است که بخواهید کلمه ها دارای اهمیت با رقابت بالا را انگیزه قرار دهید .