پیشوند و پسوندهای عام دستگاه لیزر همیشه خوب نیستند

پیشوند خرید دستگاه لیزر , easy , top و … می تواند از اقتدار برند شدن دامنه شما کم کند . مدام روالی که متداول دستگاه لیزر است و توده متعددی از آن به کار گیری می نمایند دستگاه لیزر فیض خوبی به دنبال ندارد . توصیه می کنیم که تا جای ممکن برای دامنه خود از این پسوندها بهره نکنید .

در دامنه خویش از اعداد سود آوایی نکنید

فایده آوایی از اعداد در بخش اعظم موردها اعتبار دامنه را به شدت کاهش می‌دهد . استفاده از اسم هایی نظیر sk8school , ۳da و … دستگاه لیزر تنها از نگاه نوجوانان قادر است اسم های خلاقانه به حیث برسد ولی بعید است بتواند اعتباری برای کسب و فعالیت شما تولید نماید و اعتماد مخاطبانتان دستگاه لیزر را جلب کند .

روی لغات حساس ای که مخاطبان شما جستجو دستگاه لیزر خواهند کرد تمرکز نمائید

یک کدام از راهکارهای خوب تعیین دامنه تمرکز روی واژگانی است که ممکن است مخاطبان شما کاوش خواهند کرد . گنجاندن بدون واسطه این واژگان یا این که معادل انگلیسی آن ها در نام دامنه در دراز مدت روی نتایج جستجوی شما در آن کلید واژه و کلمه بخصوص تاثیر مثبتی خواهد گذاشت .

دامنه انتخابی شما باید آزمایش گوشی تلفن را بگذراند


به یک سری نفر از دوستان و آشنایان خویش زنگ بزنید و نام دامنه ای که تعیین نموده اید را برایشان بخوانید , از آنان بخوانید که آن نام را با حروف انگلیسی بنویسند و برای شما بخوانند که چطور آن را نوشته اند , براین اساس می‌توانید مطمئن شوید که آیا همه یوزرها نام دامنه شمارا یکجور مینویسند یا این که برای نامی که تعیین نموده اید چند املای دستگاه لیزر متفاوت در ذهن مخاطبانتان موجود است . پیشنهاد می شود که به طبع از نامی برای دامنه خود فایده نمائید که تک املایی است , استفاده از اسم های یک سری املایی درپی فعالیتتان شمارا با ایرادات متعددی مواجه می نماید . برای تعیین قدرت دستگاه لیزر دامنه ما علیه الگوریتم های گوگول از ماشینی به کار گیری میکنیم تا شایسته ترین گونه در قبال موتور کاوش را تشکیل بدهیم برای محاسبه این مدل ۴۰ سیگنال وجود دارد زیرا این اقتدار اکثر زمان ها در درحال حاضر تغییر تحول است به همین دلیل دستگاه لیزر از اقتدار دامنه از توان رقابتی به کارگیری می‌کنیم . اقتدار دامنه از فاکتورهای مختلفی ( MozRank , MozTrust , link profile ) تشکیل‌شده شده‌است که هریک به طور غیروابسته تاثیری در جايگاه و افزایش قدرت دامین دارند .
اقتدار صفحه چیست؟ ( Page Authority )

page – authority – info

Page Authority یا این که به عبارتی توان برگه یک اندازه متریک است که الگوریتم محاسبش را تارنما موز دات کام تعیین کرده است و عملکرداین فاکتور شبیه به پیج رنک وبسایت گوگل در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر است . فاکتور Page Authority براساس داده‌هایی از Mozscape ایندکس و از داده‌هایی نظیر تعداد بک لینک , MozRank , MozTrust و ده‌ها فاکتور دیگر تعیین می‌شود . این فاکتور یک مدل ماشینی برای پی بردن و پیش گویی و یا یافتن الگوریتمی که شایسته ترین ارتباط را با درجه بندی هزاران نتایج جستجو دارد به کارگیری می گردد .

عالی است که از اقتدار ورقه ( PA ) و قدرت دامنه ( DA ) به عنوان ترازو مقایسه در هنگام جستجو تعیین کرد که کدام وب سایت یا این که صفحه‌ای از وب سایت دارنده قدرت یا این که پیوند اساسی و باکیفیت نسبت به سایر داراست . برخلاف فاکتور خاصی نظیر mozRank که تنها نشان دهنده محبوبیت لینک و پیوند و تعداد لینک‌های یک تارنما دستگاه لیزر یا صفحه‌ای از وب سایت است , فاکتور توان یک اندازه سطح بالاتری است که سعی بر پاسخگویی به سوالاتی مثل جايگاه سایت یا این که صفحه‌ای از سایت در نتایج جستجوی عبارتی خاص در گوگل است .