هر گزارش به 12 نصیب حساس دستگاه لیزر تقسیم می شود :

ایران روتک دستگاه لیزر اولویت حیاتی در دستگاه لیزر – این 5 بخش دستگاه لیزر مهمترین فاکتورها در باصرفه سازی هر سایتی را مشتمل بر می گردند

بازدید کنندگان – در‌این بخش آماری از میزان بازدید کاربران دستگاه لیزر از ورقه شما و اطلاعاتی در خصوص آنها ارائه می گردد .

سعی در شبکه های عمومی – این بخش محبوبیت شما در شبکه‌های‌اجتماعی دستگاه لیزر پرکاربر نظیر توییتر و لینکدین را بررسی کرده گرازشی از سعی شما میدهد .

تلفن همراه – نحوه نمایش وب سایت شما در موبایل های موبایل و تبلت ها را به شما سناریو داده و تبعیت کد نویسی وبسایت شما از اصول بهینه سازی این دستگاه ها را بررسی می کند .

اصول اولیه باصرفه سازی – این بخش اصول اول در بهینه سازی را برای شما بررسی می کند ( مثل وجود نقشه سایت , توقف از تعدادی آدرس بودن تارنما و … )

بهینه سازی مطالب – مهم‌ترین فاکتورهای دستگاه لیزر برای هر تارنما مثل تیتر کاغذ و توضیحات دستگاه لیزر که بسیار زمینه دقت موتورهای جستجو می باشند در‌این بخش بررسی می‌شوند .

باصرفه سازی لغات دارای اهمیت – این بخش تنی چند از مهم‌ترین عبارات حیاتی وب سایت شما که توسط موتورهای جستجو دستگاه لیزر مانند گوگل شناخته میگردند را به شما نشان می‌دهد .

اعتبار سایت – با استفاده از رنک وب سایت شما , میزان ایندکس گوگل از تارنما شما و مورخ تصویب دامنه اعتبار سایت دستگاه لیزر شمارا می سنجد .

بک پیوند – این بخش تعدا تارنما هایی که در آنان لینکی به وبسایت شما وجود دارد را به حساب آوردن کرده و به شما نشان میدهد .

کاربردی بودن تارنما – فاکتورهای کاربری وبسایت شما مثل سرعت لو د شدن وبسایت , حجم صفحه ها و لینک و پیوند های خراب مو جود در سایت شما در این بخش نظارت می گردند .

امنیت – اصول امنیتی وبسایت شما درین بخش سنجیده دستگاه لیزر می‌شود .

فن آوری – این بخش به باز بینی اصول کدنویسی و استانداردهای مربوط به آن در وبسایت دستگاه لیزر شما میپردازد .

در پایان به ملازم یک نمره کلی از 100 , گزارشی بی نقص و براساس رعایت اصول با صرفه سازی و دستگاه لیزر در سایت شما تحویلتان داده و شما‌را در رفع اشتباهات آن و بهبود شرایط وب سایت امداد میدهد .

امید داریم این به شما در ارتقای جايگاه سایت کمکی اگر چه کوچک رسانده باشد .