نقشه حرارتی دستگاه لیزر چه کاربردی برای تارنما ها دارد؟

این نکته دستگاه لیزر را به خاطر داشته باشید هر چه زمانه بیشتری را صرف جمع‌آوری اطلاعات از یوزرها دستگاه لیزر وب سایت خویش فرمائید هیت مپ تارنما شما دقیقتر خواهد بود . زمانی که هیت مپ وبسایت شما ساخت می شود , الگویی را دردسترس خواهید داشت که معمولاً نقاط زرد رنگ و قرمز نشان‌دهنده توجه بیشتر کاربران به آن نصیب ها است .

می بایست نهایت به کارگیری از این نقاط به کار گیری نمایید زیرا این داده‌ها به شما کمک می نماید که در پباده سازی و دکوراسیون بخش های متعدد دستگاه لیزر صحیح تصمیم گیرید . مطالب دارای اهمیت یا این که تبلیغات را در نقاط درست قرار دهید . هنگامی که بدانید که کدام نقاط وبسایت شما طولانی تر مورد اعتنا قرار میگیرد , تصمیم‌گیری برای بهبود وبسایت بسیار شل و دستگاه لیزر سهل خواهد بود .

عمده از نقشه حرارتی برای قرار دادن تبلیغات در مکان های بهتر و سود می‌شود . محاسبه و نظارت هیت مپ تارنما های متعدد نشان می دهد که سمت چپ بالای تارنما یکی شایسته ترین مکان ها برای قرار دادن تبلیغات است . سمت راست نیز اعتنا متعددی را به جهت خود جذب می‌کند و درباره ی هیت مپ های به دست آمده از تلفن همراه ها و تبلت ها نیز صادق است .

با باز‌نگری هیت مپ باخبر خواهید شد که نرخ کلیک در کدام بخش از وب سایت شما اکثر است . در صورتیکه مغازه دارید بهتر است دکمه سبد خرید و پرداخت یا توصیه های ویژه را در آنجا قرار دهید . بخش های که دقت کمتری دارا هستند را شناسایی کرده و تصحیح کند .

کاربرد نقشه حرارتی تنها مختص وبسایت ها وجود ندارد . اگر اپلیکیشن نیز پباده سازی می‌کنید بایستی به هیت مپ توجه نمایید و بخش های مهم خیس را در نقاط که توجه بیشتری جلب میکند قرار دهید .
مقاله ای با مورد : ۷ قدم برای فعال سازی کمپین‌های تبلیغاتی نشانی اینترنتی مارکتینگ قادر است به شما یاری دهد
ابزارهای برای ساخت HeatMap

یکی‌از ابزار های که می توانید به کمک آن نقشه حرارتی برای وب سایت خود ساخت کند سایت دستگاه لیزر است . کافی است در وبسایت ثبت‌نام کرده و کد دستگاه لیزر ان را در باطن تارنما دستگاه لیزر خویش قرار دهید و آن‌گاه مانیتورینگ وب سایت شروع خواهد شد . در راهنمای سایت Hotjar هشت آزمایش نقشه حرارتی به ملازم راه حل هر کدام از آن ها ارائه شده شده‌است که بوسیله ۳ جور هیت مپ زیر قابل اجرا است &# دستگاه حکاکی لیزری ;