مطالعه درباره با مطلب ای ازسئوی کلاه سپید چه می‌باشد ؟

امروز در این مطلب یاد خواهید گرفت که اِمیل ( Emil ) چه‌طور دستگاه لیزر وبسایت خود را به مرتبه اولیه در نتایج موتور جستجوی گوگل آورده است . ( در این نوشته‌ی‌علمی مشاهده می کنید که وی چگونه از این رتبه برای دریافت کردن درآمدی ۱۰۰ هزار دلاری در هر ماه تبدیل کرد؟ ) هم اکنون این‌که Emil که می باشد را در اواسط نوشته ی علمی دستگاه لیزر متوجه خواهید شد . ولی صبر فرمایید , گشوده هم میباشد .

در این نوشته ی علمی به صورت مرحله به مرحله و با مطالعۀ موردی , راهکار دستگاه لیزر کلاه سپید را با نیز مرور خوا هیم کرد .
امیل چه گونه از تکنیک افق خراش برای به دست آوردن ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه های ( Page Views ) , مرتبه نخستین دستگاه لیزر در نتایج موتورهای جستجو و درآمد ماهیانه ۱۰۰ هزار دلاری سود کرد؟

محتوای تکنیک Skyscraper امیل در ماه آوریل شروع به عمل کرد . وی امیدوار بود با استفاده از این شیوه بتواند صفحات دستگاه لیزر تارنما خود را به درجه اول موتورهای جستجوگری دستگاه لیزر همچون گوگل بیاورد . او پُست خود را از طریق آدرس اینترنتی برای مشترکین خود ارسال کرد . همین امر باعث شد ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه به دست آورد :

همچنین پُست وی ۶۴۵ توشه در شبکه های عمومی به اشتراک گذاشته شد :

توییت های بسیاری از طرف هزاران فالوور به دست آمد :

دارای اهمیت تر از همه این موارد , دستیابی به بک لینک و پیوند های دستگاه لیزر باکیفیت بود :

و این ها صرفا قسمتی از موفقیت پُست Emil بود .
به اشتراک گذاری و بازدید از صفحه های پیروزی نیکی به شمار می‌آیند البته آیا این رویکرد نتیجه حاصل از سرمایه را در طولانی بازه زمانی بر میگرداند؟

اگرچه پُست وب لاگ Emil هفت ماه قبلی نشر داده شده شده است ولی همچنان ترافیک زیادی را به تارنما دستگاه لیزر شان می کشاند که در نهایت منجر به فروش دستگاه لیزر محصول ها می شود . مسلما از خود میپرسید چطور؟ امیل اینکار را از روش سئوی کلاه سپید انجام داد .

بک لینک و پیوند های جدیدی که وی در‌این مقطع ساخت کرده بود سبب ارتقا مرتبه وب سایت برای واژه و کلمه حیاتی انتخابی “ wellness program ideas ” در نتایج گوگل شد .