مراحل ۳ سطح ای تکنیک آسمان خراش دستگاه لیزر

محتوای باارزش با امکان پیوند شدن را بیابید :

انگیزه حساس تکنیک افق خراش دستگاه لیزر ساخت محتوای با کیفیت و جالب و اثرگذار می باشد به نحوی دستگاه لیزر که اشخاص مایل باشند لینک و پیوند محتوا و مطالب شما‌را در وب سایت خود قرار دهند . البته به چه شکل میتوانید تشخیص دهید که محتوای شما به این موفقیت می‌رسد یا باخت می خورد ؟

به آسانی : محتوایی را پیدا نمائید که اکنون تعداد متعددی لینک ساخت کرده است . به راه ذیل :
– BuzzSumo مثل یک معدن طلا دربرگیرنده اشکال ایده ها برای محتوا می باشد ( نظیر مقالات و اینفوگرافی یا این که داده ها گرافیکی ) .
– Visual . ly یک دایرکتوری یا فهرست راهنما با کیفیت کیفیت بالا برای اینفوگرافی ها می‌باشد .
– بخش خبرها گوگل ( Google News ) : یک کلمه و واژه اساسی را در خبر‌ها گوگل کاوش فرمائید و ببینید چه مطالبی مرسوم و مسئله مشاجره میباشند .
– Open Site Explorer : محل صفحه های برتر : دستگاه لیزر محتوایی که بیشترین میزان لینک دستگاه لیزر را دریافت کرده در هر دامنه ای سناریو می دهد . شایسته ترین نظرها معمولاً از این ابزار به دست می آید .
– ۱۰ سود برتر گوگل : شایسته ترین راهکار نیست البته تأثیرگذار است . در صورتیکه مطلب و محتوایی در نتایج نخستین کاوش سئودر گوگل برای یک واژه و کلمه دارای اهمیت رقابتی جای‌دارد , مطمئن باشید که لینک های مهمی وجود دارا هستند که به آن اشاره شده اند .
۲ – محتوای مورد نظر را بهبود ببخشید :

مرحله بعدی استخراج محتوای پیدا شده و تغییر دادن و بهبود بخشیدن آن است . براین اساس شما شایسته ترین محتوا در موضوع مربوطه را به صورت آنلاین خواهید داشت . که عملیات پیوند سازی ( در تراز ۳ ) را به طور قابل مراعات ای راحت میکند .
چگونگی به چنگ آوردن محتوای پیدا شده در تراز ۱ و بهبود بخشیدن آن :
مطلب را طولانی تر نمائید : بعضی اوقات نشر یک نوشته ی علمی بیش تر که آیتم های بیشتری را پوشش می دهد توفیق آمیز خواهد بود . برای مثال , در صورتی یک مقاله پرطرفدار و جذب کننده پیوند نظیر “ ۵۰ ایده برای اسنک های تندرست و رژیمی ” پیدا کردید , شما نیز میتوانید آن را اضافه کرده و لیستی از ۱۵۰ ( یا این که چه بسا ۵۰۰ ) ایده منتشر نمایید . دستگاه لیزر
مقاله را به روزرسانی نمائید : در حالتی که بتوانید بخش سابق از یک محتوا را برداشته و ان را به روزرسانی نمائید بعد شما یک برگ چیره خواهید داشت .
طراحی خوبتر : یک محتوا با ظاهر و طراحی خوشگل و دیدنی در مقایسه با یک محتوای ساده در صفحه ای خیر چندان جذاب می‌تواند لینک و پیوند های بیشتری ساخت کرده و در شبکه های اجتماعی بیشتر به اشتراک نهاده شود .
کامل تر : بیشتر لیست های جان دار در مطالب صرفا مشتمل بر تعدادی مورد کوتاه بدون هیچ توضیح سودمندی برای استفاده کننده میباشند . ولی در حالتی که شما لیستی از مورد ها با عمق اکثر و توضیحات بیش تر تولید کنید , لیستی ارزشمند خیس خواهید داشت .
۳ – به افراد مطلوب دسترسی پیدا فرمائید :

شما هر روز مطالب دیدنی و جدید منتشر میکنید… ولی کسی آ نرا مطالعه نمی کند . شما در درحال حاضر هدر دادن مجال خویش میباشید . به همین دلیل مهم‌ترین بخش دستگاه لیزر تکنیک افق خراش , انتشار مطالب عالی نیست بلکه تبلیغ آنها است .
چه‌گونه می خواهید محتوای خویش را تبلیغ فرمائید ؟ از طریق آدرس اینترنتی ! نشانی اینترنتی به اشخاص از مبنا های اساسی تکنیک آسما خراش می‌باشد .
به جای ایمیل کردن به افراد مختلف و تصادفی , به اشخاصی که صاحبان وبسایت هستند و به محتوای مشابه لینک شده اند دسترسی پیدا کرده و آدرس اینترنتی دستگاه لیزر ارسال می‌کنید .
برای آنالیز و انتخاب افراد متبوع خود برای ارسال نشانی اینترنتی , به مورد ها تحت دقت فرمائید :
۱ – آن‌ها دارای یک وبسایت در صنف کاری شما می باشند .
۲ – به قضیه مطلب شما عشق و علاقه دارا هستند .
۳ – در حال حاضر به مطلب ای با همان قضیه لینک گردیده اند .
به منش ذیل میتوانید لینک و پیوند ها را به مطلب خویش ساخت فرمائید :
۱ – از وبسایت ahrefs . com جهت استخراج کلیه لینک و پیوند هایی که به محتوای رقیبتان اشاره مینمایند استعمال فرمایید . ابزاری نظیر Majestic SEO و OSE نیز این کار را انجام میدهند .
۲ – از لیست استخراج شده در مرحله قبلی , صفحاتی را که ارزش زیادی ندارند مانند تالارهای مذاکره , دایرکتوری های مطلب و غیره حذف فرمائید . و در انتها به صاحبان لینک و پیوند های باقیمانده پست الکرونیکی ارسال فرمائید . یک نمونه از نوشته ایمیل ارسالی بدین اشخاص در زیر آمده است :
تکنیک اسمان خراش دستگاه لیزر وبسایت

و از تعداد پاسخ های مثبتی که دریافت می‌کنید شگفت زده خواهید شد .
من ۱۶۰۲ آدرس اینترنتی با همین نوشته ارسال کردم و چیره شدم حدود ۱۷ لینک