متن پنهان شده دستگاه لیزر

متن پنهان شده وقتی است که شما نوشته سفیدی بر روی بک گراند سفید رنگ ایجاد می‌نمایید , دستگاه لیزر تا بتوانید کلیدواژه های بیشتری را بر روی وب سایت خود بگنجانید . با اینحال ما به عنوان یک آدم نمی توانیم چنین نوشته هایی را ببینیم و پیگیری نماییم ولی ربات های گوگل قادرند این متن‌ها را شناسایی کنند! ربات ها سیستم دستگاه لیزر خودکاری دارا هستند که در پی سورس کدهای شما میگردند تا بتوانند این موارد را باز‌نگری نمایند . شاید به خیال و خاطر نداشتن امنیت کافی , تارنما شما ( هک شده باشد و ) با متن‌ها نهفته زیادی پر شده باشد . قبل از این‌که دستگاه لیزر گوگل چنین مواردی را پیدا کند و شما را به حافظه آن جریمه سازد خوبتر است خودتان دستگاه لیزر دست به کار شوید و سورس کدهای خود را عاری از متن ها پنهان فرمایید .

7 . مزرعه پیوند دستگاه لیزر

وبسایت یا این که گروهی از سایت‌ها وجود دارا هستند که فقط به یاد ارتقاء محبوبیت پیوند بقیه سایت‌ها از طریق تبادل لینکی که مزرعه لینک &# سایت دستگاه لیزر ; Link farms ) اسم دارد ساخت شده اند . چیزی که احتمالا مشابه یک وبسایت منظم و پر از هایپرلینک به حیث برسد , مدام نیز به چیزی که پیوند داده است دارای ارتباط نخواهد بود . گوگل چنین لینک های نامرتبطی را دوست ندارد و کلا طرفدار مزرعه لینک نمی‌باشد . در چنین شرایطی تارنما شما بررسی شده و جریمه میشود . اجتناب از این سایت‌ها مضاعف خوبتر از جراحت به سکو بندی است .
#22 آموزش پیکربندی نقشه وب سایت XML در افزونه Yoast SEO
8 . تایپ کردن برای موتورهای کاوش

هیچ چیز اشتباهی در تایپ کردن محتوا برای موتورهای کاوش وجود ندارد , ولی بیشتر وبلاگ‌ها از روش های اسپم برای انتشار پست های دستگاه لیزر خویش به کارگیری می نمایند . این رویه ها در برگیرنده اسکن کردن محتوا از منابع متعدد و استفاده از نرم افزارهای تغییر نوشته برای تغییر و تحول محتواست . همچنین احتمالا شخص از طریق های خود کار برای ایجاد محتوا استعمال نماید . بروزرسانی پاندای گوگل اکنون قادر است چنین محتوای اسپمی را شناسایی کند و آن را از ایندکس حذف نموده یا این که مرتبه بندی اش را کاهش دهد . به جای‌اینکه بر روی چنین روش هایی فعالیت فرمائید , بهتر است محتوای موءثر و ارزشمندی ساخت دستگاه لیزر فرمائید که می تواند مخاطبان دستگاه لیزر باارزش و هدفمندی را به خود جذب نماید .
9 . باصرفه سازی بیش تر از حد

کار کردن بر روی دستگاه لیزر , یک نحوه طبیعی و بی آلایش است و می تواند تجربه کاربرپسندی را ساخت کند و جايگاه شما را ارتقاء دهد . با اینحال , با صرفه سازی بیشتراز حد سایت ( Over – optimization ) می تواند به جايگاه شما زخم وارد نماید .
10 . محتوای نادر کیفیت

با محتوای سردرگم کننده یا تکثیر محتوای معدود کیفیت احتمال دارد اعتماد و رتبه سایت‌تان را در موتورهای کاوش از دست بدهید . چنین محتواهایی بازدیدکننده را از وبسایت دور مینمایند . خوبتر است محتوای تازه , عاری از نادرست و اصیل بنویسید .

این ها فقط چندین مسئله از تکنیک های کلاه سیاهی بودند که سبب ساز بیرون شدن تارنما از ایندکس موتورهای کاوش می شوند . بهترین فعالیت این است که راهنمای کیفیت گوگل برای وبمستران را دنبال کنید و از به کار بردن خط مش های کوتاه دوران برای بهبود رتبه بندی بپرهیزید . در انجمن های بازاریابی متعدد میتوانید نکات و مواردی را در باب دستگاه لیزر و رتبه بندی وب سایت بیابید . متاسفانه عمده این مورد ها برای کوتاه بازه کارساز و اثرگذار می باشند . بعداز مدتی همت شما به هدر می‌رود , زیرا گوگل الگوریتم های خویش را به روزرسانی می نماید و می تواند تکنیک های کلاه سیاه را به راحتی بیابد .