شایسته ترین ابزارهای یافتن کلمات دارای اهمیت برای دستگاه لیزر : ورژن 2017

گوگل کیورد پلنر یکی شایسته ترین و محبوب‌ترین دستگاه لیزر ابزارهای یافتن کلمه ها اساسی است که اکثر از سایر ابزارها به کار میرود . یکی‌از دلایلی که سبب محبوبیت آن شده‌است بدون‌پول بودنش است . این ابزار به طور مستقیم با گوگل ادوردز مخلوط شده است . برای این که بتوانید از این ابزار استفاده نمایید بایستی اکانت دستگاه لیزر ادوردز را داشته باشید . دستگاه لیزر شما می توانید اکانت خویش را به صورت مجانی ایجاد کنید :

قابلیت ها : وسیع ترین امکان گوگل کیوردپلنر داده ها عمیقی است که بر روی گوگل دستگاه لیزر ارائه می نماید .

محدودیت ها : در بعضی از روش ها , این ابزار محدودیت هایی هم دارد . در صورتی می‌خواهید بدانید که کلمات دارای اهمیت دستگاه لیزر داده شده یا کلمه ها کلیدی وبسایت دستگاه لیزر چه‌گونه بر روی موتورهای جستجو عمل می نماید کارکشته نخواهید بود آن را در این بخش پیدا کنید .

قیمت : رایگان دستگاه لیزر

کیوردپلنر یکی از مهم ترین ابزارها برای فرآیند نخستین سئوی تارنما است . این ابزار رایگان است اما در‌حالتی که پیرو تجزیه و بررسی دقیق و رقابتی دستگاه لیزر هستید , خوبتر است به سراغ ابزارهای توسعه یافته ای که در ذیل لیست کرده ایم بروید .

راهنمای بدون نقص یافتن کلمه ها با اهمیت از طریق گوگل دستگاه لیزر کیورد پلنر را بخوانید .
#5 یادگرفتن دستگاه لیزر وردپرس – استراتژی کلمات حیاتی دستگاه لیزر
2 . SEMRUSH ( 14 روز تست بدون پول – 150 دلار )

یافتن لغات مهم با SEMRUSH

سهل وآسان ترین ابزار یافتن عبارات کلیدی برای بلاگ نویسان کدام است؟ جواب به‌این سوال معمولی است &# دستگاه های لیزر یک ابزار ساده برای یافتن لغات دارای اهمیت نیست . این ابزار چیزی اکثر از یافتن عبارات حیاتی را ارائه می نماید . خلاف سایر ابزارها که می بایست کلمه حیاتی اصلی را برای ابتدا عمل خویش وارد فرمایید در‌این ابزار کافیست نشانی خود یا این که رقیبتان را وارد کنید . بعد کلیه لغات اصلی که برای آن وب سایت جايگاه بندی دارند , نشان داده می‌شود . اینکار منجر میشود یافتن کلمه ها حیاتی دم دراز و کوتاهی که می توانید انگیزه قرار دهید و با رقبا جنگ نمائید شل خیس شود . شما می‌توانید داده ها دقیقی در حوزه های زیر به دست آورید :

آمارهای مرتبط با ترافیک
گزارش مرتبط با موتورهای کاوش
Adsense CPC
و جزییات دیگری که برای مدیریت مطلوب کمپین دستگاه لیزر به آن نیاز دارید .

حساب رایگان 14 روزه SEMRUSH تولید نمائید
3 . LongTailPro ( 30 دلار تخفیف )


پیدا کردن عبارات با اهمیت در LongTailPro

این ابزار یکی نرم افزارهای ابری برای یافتن لغت ها دارای اهمیت و یکی از دوست داستنی ترین ابزارها در این لیست است . این یک ابزار پولی است که به شما یاری خواهد کرد عبارات دارای اهمیت شگفت انگیز برای تارنما های خویش را پیدا کنید . با ورژن platinum این ابزار میتوانید از قابلیت تجزیه و آنالیز ظریف کلمات حیاتی استفاده کنید . آن ها همینطور قابلیت competition checker را دارا‌هستند که به شما کمک می کند عبارات حیاتی قابل قبولی را انتخاب کنید .

اخذ 30$ تخفیف اکانت LongTailPro
4 . ابزار SECockpit

یافتن کلمه ها کلیدی در secockpit

این ابزار یک ابزار دوستداشتنی دیگر برای بازاریابان است .

کاربرد : این ابزار را می قدرت برای بخش اعظمی از وظیفه های مربوط به دستگاه لیزر همچون طرح ریزی وب سایت و بهبود سکو بندی زمینه استفاده قرار اعطا کرد

قابلیت و امکان ها : این ابزار ماژول های مختلفی دارااست . بعضا از آنان‌را در پی مشاهده میکنید :

ماژول یافتن کلمات اساسی
ایده های عبارات کلیدی از روش جستجوهای مرتبط در گوگل و پیشنهادات گوگل
ایده های گوگل از روش سفارش یوتیوب و آمازون
پروژه های گام به گام دستگاه لیزر
گزارش پی دی اف مربوط به مارک
محدودیت ها : رابط آن نو است و برای اینکه بتوانید بدین رابط عادت فرمایید به زمان نیاز دارید . این رابط هم همانند بقیه پلتفرم های تازه است و محدودیت خاصی را نمی‌توان برای آن اذعان کرد .
بها : از 40 دلار در ماه شروع می شود و 30 روز بازنگری رایگان دارااست .

این محصول یک راه حل خوب برای اشخاصی است که پیرو یافتن لغت ها حساس خود برای بازار کار خویش یا بر روی سایت آمازون هستند .

عضویت در secockpit و دریافت 30 روز اکانت بدون‌پول
5 . ابزار KW finder

یافتن لغات اساسی در وبسایت kwfinder

در حالتی که پیرو ابزاری می‌باشید که تماما به یافتن کلمه ها حساس اختصاص یافته باشد , KW finder شایسته ترین تعیین برای شما خواهد بود . آنان در بازار جدید می‌باشند و در حالا رشد می باشند . این ابزار به شما کمک می نماید عبارات کلیدی را به دست آورید که در کسب ترافیک دوچندان هدفمند به شما یاری خواهد کرد . استفاده از یافتن بر پایه ی سوال به شما امداد می کند لغات حیاتی دم درازی را پیدا فرمایید که به حل خلل دارای ارتباط