ساختارهای تأثیرگذار بر دستگاه لیزر در گوشی

در این ساختار , صرف لحاظ از دستگاه مورد بهره ی استفاده کننده , کد HTML ثابتی برای URL ثابت به کار برده می شود . به عبارت معمولی خیس , وقتی کاربری از سایت شما بازدید می کند , چه از روش تلفن همراه وارد شود و چه از روش دسکتاپ , کد HTML و URL ثابتی برای وی بار گذاری می‌شود . تنها تفاوتی که کاربر , هنگام بهره از این دو دستگاه تجربه می نماید , طریق ی اکران وب سایت است &# دستگاه حکاکی لیزری از مدیا کوئری CSS3 سود می کند تا ظاهر وب سایت را به طور متفاوتی , مبنی بر ورقه ای که نمایش داده می گردد , رندر کند . دستگاه لیزر این ساختار از fluid grid برای اینکه روی تمامی ی دستگاه ها دستگاه لیزر پاسخ بدهد , استعمال می کند نظیر سایت اوکس گروه . oxteam

مزایا معایب
ارتقاء اختیارات مسائل مرتبط با افزایش سرعت و همت دستگاه لیزر
نگهداری آسانتر نیاز به پباده سازی مجدد
عدم نیاز به تکرار محتوا محدودیت درتنوع آنچه ارائه می دهید
اجرای یک کارایی برای همگی ی دستگاه ها –
عدم نیاز به redirect کردن – –

این ساختار , ساختاری است که گوگل توصیه می نماید , البته عوامل مختلفی را بایستی در زمینه ی آن در لحاظ گرفت تا به بهترین شکل با نیازها و اخلاق مخاطب هماهنگ باشد .
DYNAMIC SERVING کارایی پویا

تارنما های موبایلی که به رویکرد ی پویا یا دینامیک عمل می نمایند , صرف لحاظ از دستگاهی که در دستگاه لیزر آن اکران داده میشوند , از یک URL ثابت استعمال می نمایند البته HTML مورد استفاده از آنها بسته به دستگاهی که تارنما در آن اکران داده می شود , مختلف است . مثل وب سایت TripAdvisor :

مزایا معایب
تجربه ی مثبت کاربر موبایلی از بازدید وب سایت ارتقا مخارج نگهداری
ارتقا اختیارات نیاز به دو جور اجرا : گوشی و تبلت
عدم محدودیت در تنوع آنچه ارائه می دهید اجرای پیچیده/چند سطح ای
اجرای یک عملکرد برای همگی ی دستگاه ها –

عدم نیاز به تکرار محتوا –
SEPARATE URLS آدرس های اینترنتی جداگانه

در این ساختار , وب سایت شما در دستگاه های گوناگون برای هر URL , با HTMLهای جدا کار می کند . کاربری که از وبسایت دستگاه لیزر شما بازدید می نماید تشخیص داده می شود و یک ریدیرکشن redirection شکل می گیرد تا کاربر را به URL دلخواه سوق‌دهی کند . بدین ترتیب محتوا برای هر دستگاه به شیوه ای مطلوب و باصرفه سازی شده نمایش دستگاه لیزر داده میگردد . به مثال پایین از سایت Next دقت نمائید :

مزایا معایب
تجربه ی مثبت استفاده کننده موبایلی از بازدید سایت کاهش اختیارات دستگاه لیزر
راحتی در اجرا ارتقاء مخارج مراقبت
عدم محدودیت در تنوع آنچه ارائه می دهید صرف انرژی اکثر برای ایندکس کردن و crawling
– نیاز به تکرار محتوا دستگاه لیزر
– نیاز به دو دسته اجرا : تلفن همراه و تبلت