راهنمای نصب افزونه AMP در وردپرس و همگام سازی با Yoast SEO

متن زیرنویس نصیب بیست و هشتم دوره فراگیری سئوی وردپرس

برای این‌که تارنما خود رو برای AMP تنظیمات کنید , نسبتاً دستگاه لیزر همگی کارها بوسیله پلاگین AMP انجام می شه . این پلاگین به صورت فعال ساخت شده دستگاه لیزر و به وسیله کسانی که در WordPress . com میباشند , حفظ می شه . از اونجایی که‌این آیتم در سایت وردپرس نیز استفاده می شه و با دستگاه لیزر دیگرافراد در جامعه وردپرس به اشتراک نهاده می شه , پلاگین خیر و خوبی می‌باشد &# ایران روتک ای اتخاذ کردن , پس بهتره پلاگین AMP رو نصب فرمایید . به نصیب ادمین برید و بعد محرمانه به بخش پلاگین ها بزنید . بر دستگاه لیزر روی آیتم افزودن افزونه جدید کلیک نمائید عبارت AMP رو تایپ فرمایید . بر روی اون کلیک فرمایید و نصب و فعال نمائید .

اکنون این افزونه کارهایی رو در امر لینک های ما انجام می قریه , تا بتونه AMP رو برای تمامی صفحات ساخت کنه . بدین ترتیب ما باید فقط خصوصی به بخش تنظیمات »» لینک و پیوند یکتا بزنیم . دستگاه لیزر در‌این صفحه روی ذخیره کلیک فرمائید .

اذن بدید به وب سایت بریم و ببینیم در ورژن AMP وبسایت چه ظاهری داره . شما می تونید AMP را بر روی هر آدرسی اعمال فرمائید تا ببینید ورژن اون چه ظاهری داره .

می بینید که‌این نسخه معمولی و و مینیمالیستی از همان صفحه دستگاه لیزر است . متاسفانه دستگاه لیزر برای براندن اون markup پلاگین هیچ استایل و دستگاه لیزر سبکی اضافه نکرده به همین خاطر مجبوریم استایل و سبک دهی رو مجدد انجام بدیم .

در بعضی از نقاط افزونه هوشمندانه اینکارو انجام می روستا البته اکنون باید اون رو به صورت دستی انجام بدیم . پس مجدد به قسمت ادمین میریم و آن گاه نصیب سناریو و در نهایت بخش AMP .

نمی تونیم عمل زیادی در این بخش انجام بدیم , می‌تونیم بر روی پباده سازی کلیک کنیم و رنگ هدر رو تغییر تحول دهیم من رنگ صورتی رو تعیین میکنم . این یکی‌از رنگ های مارک ماست . رنگ نوشته رو سفید تعیین می‌کنیم هم اکنون روی گزینه ذخیره و Publish کلیک میکنیم . خوب شد , هم اکنون سایتی داریم که برای موبایل پر سرعت خیس بار گذاری می شه .

AMP پروژه ای است که تخت گاز پیش می‌ره و روشی که آنالیتیکس و دستگاه لیزر در داخل این پروژه رئیس می‌شه به صورت مداوم در درحال حاضر تغییره برای تطبیق موقعیت با خاصیت در اکنون تغییر‌و تحول این حوزه کمپانی یوست پلاگین جدیدی با اسم Glue for Yoast SEO ساخت کرده . در دنیای وردپرس این یک افزونه قابلیتی هست و اون ها با‌گاز قابلیتی را گسترش میدن تا حالت استوار بشه . سپس این پروژه با پروژه والد ترکیب می شه . در صورتیکه بدونیم در طول دو یا یکسری سال بعد از آن این افزونه با افزونه یوست ادغام شده شگفت زده نخواهیم شد و شما به این پلاگین Glue نیازی نخواهید داشت . اما فعلا به هر دوی اون ها نیاز دارید . به این ترتیب من به وبسایت خودم بر می گردم به نصیب پلاگین ها و بعد اضافه کردن افزونه جدید راز می زنم آنگاه در نوار کاوش عبارت Yoast AMP glue رو تایپ می‌کنم . عالی دستگاه لیزر افزونه رو پیدا کردیم بر روی عبارت نصب کلیک نمایید و بعد از نصب اون رو فعال نمایید .