راهنمای ایجاد Sitemap و معرفی آن دستگاه لیزر به گوگل از طریق ابزار Google Webmaster tools

بهینه سازی سایت در موتورهای کاوش ( دستگاه لیزر )

جهت ایندکس کردن بهینه وب سایت توسط کاوش گر گوگل دستگاه لیزر و یا این که تغییرات ایندکسینگ میتوان از تجهیزات مختلف Webmaster Tools گوگل به یار فایل sitemap تولید شده برای وبسایت خویش استعمال و یا میتوان از فولدر robot . txt دسترسی موتورهای متعدد را به صفحه ها وب سایت دستگاه لیزر شما که از دید امنیتی و سکو حساسیت گوناگون می‌باشند محدود و در اختیار گرفتن نمود دستگاه لیزر . این دستور کمک شایانی در کنترل پهنای باند مصرفی هنگام ایندکس شدن صفحه های توسط موتورهای مختلف مانند ( Google , yahoo , bing ) دارد . در ذیل روند هرمورد دستگاه لیزر به صورت جداگانه شرح داده شده‌است .

جهت ایندکس کردن با صرفه وب سایت خود به وسیله جستجوگر گوگل , میتوان با استفاده از keyword هایی متناسب دستگاه لیزر با محتوای وب سایت دستگاه لیزر شما و آن گاه به کارگیری از sitemap های ساخت شده با پسوند XML به‌این با اهمیت به وقوع پیوستن داد . مراحل کار به شرح تحت است :

آغاز با مراجعه به وبسایت هایی نظیر www . xml – sitemaps . com مبادرت به ساخت یک Sitemap مجانی برای وبسایت خود کرده و آن‌گاه sitemap ساخت شده دستگاه لیزر در قالب XML را اخذ نمائید و شاخه اساسی وبسایت خود ( داخل فولدر wwwroot ) قرار دهید .

همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید با واردکردن آدرس و در نهایت فشار دادن دکمه ی Start نقشه ی تارنما ما فراهم شده و می‌توانیم در روت دارای اهمیت تارنما خود آپلود کنیم .
تشکیل داد نقشه وبسایت

ایجاد نقشه سایت

در تراز آن‌گاه وارد Google دستگاه ایران روتک لیزر , Tools شده و با اکانت خویش وارد شده و بر روی مورد “ Add property ” مطابق صورت تحت کلیک فرمایید .

افزودن تارنما دستگاه لیزر در وب مستر تولز

آنگاه در سطح آنگاه بعداز تایید مالکیت دامین به وسیله شما صفحه ای مانند ذیل ظاهر خواهد شد که بر روی Crawl کلیک نمایید .

بهینه سازی سایت در موتور جست و جو

در منویی که گشوده می شود بر روی مورد ی Site Map کلیک فرمایید نظیر تصویر تحت :

باصرفه سازی وبسایت

و مطابق شکل تحت بر روی add/test sitemap کلیک فرمایید و آدرس sitemap جان دار در پوشه wwwroot خویش را وارد فرمائید .

بهنه سازی وبسایت

بعد از Submit می توانید sitemap های خود را مشاهده نمایید .

بعد بایستی به دوران ۲ – ۳ روز حوصله نمائید تا تارنما شما به طور به طور کامل بهینه بوسیله موتور جستجوی گوگل ایندکس شود .

در حالتی‌که در باصرفه سازی وبسایت شما کمکی کرده ایم تجربه خویش را با ما به اشتراک بگذارید سپاسگذار