تعداد جستجو دستگاه لیزر

که دستگاه لیزر نشانگر تعداد دفعات جستجوی عبارات حیاتی متبوع توسط یوزرها در طول یک ماه می‌باشد .

ابزارهای مناسب گوناگونی دستگاه لیزر برای این فعالیت وجود دارد برای مثال با استفاده از Wordtracker و جستجوی واژه و کلمه دستگاه لیزر مورد نظر ( به عنوان مثال free ecard ) نتایجی شبیه به عکس زیر به شما سناریو می دهد که در آن تعداد جستجوی ماهانه برای کلمه و واژه مورد دستگاه لیزر لحاظ توسط کاربران و همچنین عبارات کلیدی پیشنهادی دیگری قابل مشاهده است . دستگاه لیزر مثلا کلمه با اهمیت free ecard در هر روز 11384 بار و نتیجتا 347201 بار در ماه سناریو داده می‌شود .
تعداد – جستجوی – کلمه ها – حیاتی

تعداد جستجوی لغت ها مهم

نکته ای که در این بخش بایستی به آن دقت فرمائید آن است که‌این ابزار لغات حساس پارسی را پشتیبانی نمیکند و خوب تر است که برای یافتن عبارات کلیدی مناسب فارسی در‌این بخش از سرویس مجانی Google ایران روتک دستگاه لیزر که زبان فارسی را بخوبی پشتیبانی مینماید و کلمه ها مهم دیگری را هم به دستگاه لیزر شما سفارش می‌دهد .


در نقطه پايان ستون دیگری به فولدر اکسل اضافه میکنیم دستگاه لیزر و نتایج این بخش را برای هر واژه و کلمه اساسی در آن قرار می‌دهیم .
رقابت ( C : Competition )

به شما نشان می‌دهد که چه تعداد از رقیبان کاغذ خویش را برای این کلمات اساسی دستگاه لیزر کرده‌اند . در واقع تمام سایت‌هایی که کلمه ها با اهمیت شبیه به شما دارا‌هستند رقبای آنلاین شما در جذب کاربران می‌باشند . در نتیجه کلمه ها حیاتی که رقبای کمتری برای شما به همراه دارا‌هستند شاخص بالاتری خواهند داشت و برای شما کلمه ها دارای اهمیت مناسب‌تری میباشند .

تشخیص میزان رقابت خط مش ساده‌ای دارااست . در موتور جستجوی گوگل عبارات اساسی مورد نظرتان را کاوش فرمائید و با توجه به تصویر تحت این میزان را بدست خواهید آورد . در گذشته مطلبی در‌این وب لاگ منتشر شده با عنوان موتور جستجوی گوگل – 11 نکته کاربردی که رجوع به آن می تواند برای انجام خوبتر این سطح به شما کمک کند .
رقابت در کلمه اصلی