تعداد بک لینک و پیوند دستگاه لیزر

چند سال پیش بود که تعداد بک لینک یکی فاکتورهای دستگاه لیزر مرتبه بندی موتورهای جستجوگرها شد . به هر حال , خیلی از سایت‌ها استارت به تولید صدها و هزاران بک پیوند به امید بدست آوردن جايگاه بالاتر . بسیاری از شرکت‌های دستگاه لیزر استارت به ارائه سرویس ها ایجاد هزاران بک لینک و پیوند کردند . اینکار منجر ایجاد نتایج دستگاه لیزر کاوش ضعیف در موتورهای کاوشگر کرد . به عنوان مثال , در قبلی سازندگان لینک می‌توانستند با دادن یک محتوای متشابه در صدها تارنما مطبوعاتی ساخت بک پیوند کنند . جستجوی یک کلمه اساسی خاص یک‌سری تارنما مطبوعاتی با محتوای یکسان را در نتایج کاوش نشان خواهد بخشید , بدین ترتیب هیچ فضایی برای اکران مطالب باکیفیت با خصوصیت های دیگر در چندین صفحه اول نتایج جستجو کمبود . در غایت موتورهای جستجوگر نظیر گوگل آغاز به تنبیه این مزارع لینک , دستگاه لیزر مزارع محتوا و دایرکتوری‌ها کیفیت خوب پایین کردند . رویکرد و ایده جلوگیری از این واقعه این بود : کاهش ارزش لینک‌های بی کیفیت . برخی از کارشناسان دستگاه لیزر بر این باورند که تولید تعداد پاره ای بک لینک و پیوند کیفیت خوب بالا خیلی بیشتر موثرتر دستگاه لیزر از تولید تعداد متعددی بک لینک بی کیفیت در رتبه بندی نتایج کاوش دارااست .

با این وجود , در صورتی‌که تارنما شما دارای دو بک پیوند کیفیت خوب با کیفیت داشته باشد و سایت حریف شما دارنده بیست بک پیوند کیفیت خوب میانگین داشته باشد , موتورهای جستجو گر به احتمال دوچندان رای به محبوبیت وب سایت رقیب شما بدهند و آن را در مرتبه بالاتری قرار دهند . بنابراین , تعداد بک لینک و پیوند هنوز هم کلیدی می باشد , البته باید با کیفیت بک پیوند ملازم باشد . پس , تعداد بک لینک‌ها دستگاه لیزر رابطه بی واسطه به تعداد آرای برای توصیه شدن ( نمایش ) تارنما شما دارااست .
متن بک پیوند

متن لینک‌ها امداد متعددی به موتورهای جستجوگر در فهمیدن کلماتی حساس مرتبط با سایت شما می کند . بنابراین , در صورتیکه بک لینک‌های وبسایت شما دارای متن لینک نظیر “ اینجا کلیک فرمائید ” یا “ بیش تر بخوانید ” باشند , این نوشته لینک‌ها در ادراک خزنده‌های موتورهای کاوش از مطالب وبسایت شما ایجاد خلل می نمایند . براین اساس در شرایطی‌که سایتی به سایت شما که زمینه آن ” فروش اثاثیه الکترونیکی ” است با متن لینک و پیوند “ تخفیف در توستر مورفی ریچاردز ” لینک و پیوند دهد , خزنده موتور جستجو گر سکو وبسایت شما را در واژه و کلمه مهم “ تخفیف در توستر مورفی ریچاردز ” فراتر می برد . با این حال , با آپدیت الگوریتم پنگوئن گوگل در سال قبل , سایت‌های که تمامی بک لینک‌های خود را با متن پیوند لغات دارای اهمیت خاص مورد نظر خویش ( صرفا برای رقابت ) ساخته بودند , به طور چشمگیری سکو آن‌ها در نتایج جستجو کاهش پیدا کرد . این خویش نشان دهنده این است که همگی بک لینک‌ها نباید با نوشته پیوند کلمه ها حیاتی متبوع شما ساخته شوند . از‌آنجا‌که شما هیچ کنترلی بر روی متن لینک , بک لینک‌های وبسایت خویش ندارید ( در حالت طبیعی ) , شما ( که می خواهید غیر عادی بک پیوند بسازید ) می بایست مراقب باشید که تعداد بک لینک با نوشته لینک لغت ها اصلی مورد نظر شما نباید از نصف ( ۵۰ % ) کل بک لینک‌های سایت اضافه باشد . یک مقدار تعادل خوب در برند کردن کلمه ها اصلی خاص برای یک وب سایت به صورت پایین باشد :
( به طور نمونه برای سایت دانشگاه پرستاری مارتا ) دستگاه لیزر میتواند با متن لینک و پیوند همگانی ساخته شوند ( مثل اینجا کلیک فرمائید ) و دستگاه لیزر می تواند ترکیبی از متن پیوند همگانی و لغات حیاتی مورد نظر باشد ( مثل اینجا را کلیک فرمائید بخش اعظم در خصوص ۱۰ دانشکده برتر مهد نوباوه مامایی ) و یا این که ترکیبی از مکان و کلمه ها حیاتی دستگاه لیزر متبوع ( مثل دانش کده های پرستاری در جنوب کالیفرنیا ) را می‌توان در متن پیوند بک لینک و پیوند استفاده کرد .