بک‌لینک های دستگاه لیزر عالی و بد

چه بک‌لینک هایی اثرگذار هستند؟

در یک کلام٬ بک‌لینک هایی که به طور ارگانیک بوسیله نویسنده/مدیر وب سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مرتبط به وب سایت شما تولید شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می گردد . این بک‌لینک ها نباید از سایت‌های اسپم بیایند٬ نباید تعداد لینک‌های خروجی آن سایت دوچندان فراوان باشد٬ نباید از سایتی دستگاه لیزر با اعتبار بسیار پایین که مشابه اسپم دستگاه لیزر است بیاید٬ نباید تارنما دستگاه لیزر پیوند دهنده با تارنما شما از حیث ارتباط موضوعی خیلی غریبه باشد و فاکتورهای دیگری که مهم‌ترین آنها موارد نقل شده بود .
چه بک‌لینک هایی زیان آور هستند؟

مگر می شود که لینکی مضر باشد؟ آری . روزانه بخش اعظمی از سایت‌های اسپم به دنیا می‌آیند و با اخذ و تولید لینک‌های دستگاه لیزر غیرطبیعی و اسپم به نتایج بالای گوگل می‌آیند و آن‌گاه پنالایز می‌شوند! بک‌لینک‌های مضر آنهایی می باشند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند٬ دارنده تعداد لینک‌های خروجی مضاعف زیادند٬ از سایت‌هایی با IPهایی که اسپم شناخته شده‌اند هستند٬‌ دستگاه لیزر Anchor text شمارا بسیار تکرار کرده‌ اند و خودشان نیز ساخت محتوا نمی کنند .

seo – با صرفه سازی – بک لینک
چه چیزهایی در کیفیت یک لینک مفید هستند؟

Anchor text : انکر تکست٬ همان متن یا عبارتی است که به یک کاغذ دیگر پیوند می‌شود . هم اکنون به چه شکل تاثیر می‌گذارد؟ هنگامی با عبارتی مربوط به صفحه‌ای که میخواهید به آن لینک و پیوند بدهید٬ انگار یک سیگنال به گوگل فرستاده‌اید که‌این انکرتکست با این ورقه مرتبط است و گوگل میتواند رتبه آن واژه را با توجه به دیگر فاکتورها ارتقا دهد &# دستگاه CNC : این فاکتور به وسیله شرکت Moz به وجود آمده است . دستگاه لیزر سن دامنه٬ تعداد لینک‌های ورودی٬ کیفیت لینک‌ها٬ فعالیت دستگاه لیزر وبسایت در شبکه‌های اجتماعی و . . در ارتقاء یا این که کاهش این فاکتور دخیل می باشند . این امتیاز میتواند در معلوم کردن کیفیت یک پیوند دخیل باشد .

Page Authority : اعتبار کاغذ همانند Domain athority توسط کمپانی Moz ارائه می‌شود که در مورد لینک‌های ورودی٬ کیفیت آنان و اعتبار کلی به عبارتی کاغذ معلوم میگردد .

دریافت لینک از سایت‌های کشورتان : در صورتیکه سایتی با زبان پارسی دارید٬ خوب تر است لینک‌هایی که میگیرید از سایت‌هایی باشند که دارای دامنه . ir می‌باشند . چون اقبال شمارا برای اخذ رتبه بالاتری در نتایج جست و جوی کشور‌ایران ارتقاء می‌دهند . ولی احتمالا باعث افزایش سکو شما در نتایج جست‌وجوی بین‌المللی نشوند .

تعداد لینک‌های درون کاغذ : اینکه گوگل بداند لینک‌های خروجی از یک وب سایت ارگانیک هستند یا این که خیر٬ به وسیله فاکتورهای زیادی معلوم می‌شود . البته در کل٬ تعداد لینک‌های خروجی از صفحه‌ای که از آن لینک و پیوند می‌گیرید٬ نباید خیلی بسیار باشد و باید نسبت آن با محتوا حفظ شده باشد .

پیج رنک آن صفحه : البته در این این که دیگر پیج رنک اهمیتی ندارد شکی نیست٬ البته کماکان یک سیگنال نسبتا تایید شده دستگاه لیزر در افزایش تاثیر لینک و پیوند هاست . دستگاه لیزر توجه فرمائید که پیج‌رنک به طور بی واسطه بر روی درجه شما تاثیر نمی‌گذارد٬ بلکه به طور غیرمستقیم قادر است موثر باشد .