به چه شکل دامنه اساسی دستگاه لیزر سایت را مشخص کنیم؟

برای انتخاب دامنه دارای اهمیت دستگاه لیزر تارنما دو شیوه موجود است , راه نخستین به وسیله گوگل وبمستر بوده و رویکرد دوم از طریق 301 redirect .

گوگل دستگاه لیزر

در ابتدا یک حساب کاربری دستگاه لیزر در گوگل وبمستر برای خود بسازید , در شرایطی که تا به امروز نساخته‌اید می‌توانید با استفاده از دامنه www تارنما آغاز نمایید .

به‌دنبال بایستی مالکیت تارنما را برای خویش تایید نمائید برای اینکار میتوانید با استعمال از اکانت گوگل آنالیتیکز خود هویتتان را تایید نمائید .
تایید مالکیت دامنه بوسیله گوگل آنالیتیکز

تایید مالکیت دامنه بوسیله گوگل آنالیتیکز

در‌صورتی‌که حساب گوگل آنالیتیکز هم ندارید می‌توانید از راههای جانبی مثل اضافه کردن تگ متا یا این که آپلود فایل HTML روی هاست مالکیت خویش را بر دامنه تایید نمائید .

روشهای جانبی برای تایید مالکیت دامنه

روشهای جانبی برای تایید مالکیت دامنه

پس از تایید دامنه با www , از گوشه بالا سمت راست برگه بر روی مورد ADD A SITE کلیک نمایید و دستگاه لیزر دامنه فارغ از www سایت خود را هم طولانی تر نمائید , تمام فرآیند پیشین دستگاه لیزر را طی کرده و مالکیت خود بر دامنه را ثابت کنید!
افزودن دامنه تازه به گوگل وبمستر

اضافه کردن دامنه جدید به گوگل وبمستر

پس ار تایید هردو دامنه برای گزینش دامنه اساسی وب سایت دستگاه لیزر از منوی سمت چپ به نشانی تحت بروید &# ایران روتک Preferred Domains
گزینش دامنه با اهمیت وبسایت

تعیین دامنه حساس تارنما دستگاه لیزر

دامنه مورد نظر خود را بعنوان دامنه مهم گزینش کرده و پیامی از گوگل وبمستر دستگاه لیزر مبتنی بر تغییر و تحول دامنه اساسی خود اخذ خواهید کرد .