بهترین ابزارهای یافتن کلمات مهم برای دستگاه لیزر : نسخه 2017

گوگل کیورد پلنر یکی شایسته ترین و محبوب‌ترین دستگاه لیزر ابزارهای یافتن لغات حیاتی است که اکثر از دیگر ابزارها به فعالیت می‌رود . یک کدام از دلایلی که باعث محبوبیت آن شده است بدون پول بودنش است . این ابزار به طور مستقیم با گوگل ادوردز ترکیب شده است . برای اینکه بتوانید از این ابزار استفاده فرمایید می بایست اکانت دستگاه لیزر ادوردز را داشته باشید . دستگاه لیزر شما می توانید اکانت خود را به طور بدون‌پول تولید فرمایید :

امکان ها : وسیع ترین قابلیت گوگل کیوردپلنر اطلاعات عمیقی است که بر روی گوگل دستگاه لیزر ارائه می کند .

محدودیت ها : در بعضی از طریق ها , این ابزار محدودیت هایی هم داراست . اگر می‌خواهید بدانید که عبارات اصلی دستگاه لیزر داده شده یا کلمات حیاتی تارنما دستگاه لیزر چه‌گونه بر روی موتورهای جستجو کار می نماید توانمند نخواهید بود آن را درین بخش پیدا فرمایید .

ارزش : بدون‌پول دستگاه لیزر

کیوردپلنر یکی از کلیدی ترین ابزارها برای پروسه اول سئوی وبسایت است . این ابزار بدون‌پول است البته چنانچه در پی تجزیه و ارزیابی ظریف و رقابتی دستگاه لیزر هستید , بهتر است به سراغ ابزارهای توسعه یافته ای که در ذیل لیست کرده ایم بروید .

راهنمای بی نقص یافتن کلمه ها اساسی از طریق گوگل دستگاه لیزر کیورد پلنر را بخوانید .
#5 آموزش دستگاه لیزر وردپرس – راهکار لغات حیاتی دستگاه لیزر
2 . SEMRUSH ( 14 روز تست بدون‌پول – 150 دلار )

یافتن کلمه ها دارای اهمیت با SEMRUSH

آسوده ترین ابزار یافتن لغات مهم برای وبلاگ نویسان کدام است؟ جواب به این سوال ساده است &# دستگاه حکاکی لیزری یک ابزار ساده برای یافتن کلمات اصلی وجود ندارد . این ابزار چیزی اضافه از یافتن کلمات با اهمیت را ارائه می کند . مغایر سایر ابزارها که می بایست کلمه با اهمیت مهم را برای ابتدا عمل خویش وارد نمائید در این ابزار کافیست نشانی خود یا رقیبتان را وارد نمایید . بعد از آن کلیه کلمات اصلی که برای آن وبسایت درجه بندی دارند , نشان داده میگردد . اینکار منجر میگردد یافتن لغات حساس دم دراز و کوتاهی که می‌توانید انگیزه قرار دهید و با رقبا جنگ نمایید راحت خیس شود . شما می توانید داده ها دقیقی در حوزه های تحت به دست آورید :

آمارهای مربوط به ترافیک
گزارش مرتبط با موتورهای جستجو
Adsense CPC
و جزییات دیگری که برای رئیس مناسب کمپین دستگاه لیزر به آن نیاز دارید .

حساب بدون پول 14 روزه SEMRUSH تولید نمایید
3 . LongTailPro ( 30 دلار تخفیف )

پیدا کردن کلمات دارای اهمیت در LongTailPro

این ابزار یکی‌از نرم افزارهای ابری برای یافتن لغات با اهمیت و یکی‌از دوست داستنی ترین ابزارها در این لیست است . این یک ابزار پولی است که به شما امداد خواهد کرد لغات مهم شگفت انگیز برای وب سایت های خویش را پیدا نمائید . با نسخه platinum این ابزار می توانید از قابلیت و امکان تجزیه و چک دقیق لغات با اهمیت به کارگیری فرمایید . آنان همینطور قابلیت competition checker را دارا هستند که به شما کمک می کند عبارات حیاتی قابل قبولی را گزینش فرمائید .

دریافت 30$ تخفیف اکانت LongTailPro
4 . ابزار SECockpit

یافتن کلمه ها مهم در secockpit

این ابزار یک ابزار دوستداشتنی دیگر برای بازاریابان است .

کاربرد : این ابزار را می قدرت برای اکثری از وظایف مرتبط با دستگاه لیزر همچون برنامه ریزی سایت و بهبود مرتبه بندی زمینه استعمال قرار بخشید

امکان ها : این ابزار ماژول های مختلفی دارد . بعضا از آن‌ها‌را در پی مشاهده می کنید :

ماژول یافتن لغات اساسی
ایده های کلمات اصلی از طریق جستجوهای دارای ارتباط در گوگل و پیشنهادات گوگل
ایده های گوگل از روش سفارش یوتیوب و آمازون
پروژه های مرحله به مرحله دستگاه لیزر
گزارش پی دی اف مرتبط با مارک
محدودیت ها : رابط آن نو است و برای اینکه بتوانید بدین رابط عادت کنید به دوره نیاز دارید . این رابط هم همانند بقیه پلتفرم های تازه است و محدودیت خاصی را نمی‌توان برای آن اظهار کرد .
بها : از 40 دلار در ماه شروع میشود و 30 روز بازنگری بدون‌پول دارد .

این محصول یک چاره عالی برای کسانی است که پیرو یافتن کلمات دارای اهمیت خود برای بازار فعالیت خویش یا این که بر روی سایت آمازون میباشند .

عضویت در secockpit و اخذ 30 روز اکانت مجانی
5 . ابزار KW finder

یافتن کلمات با اهمیت در وب سایت kwfinder

در صورتیکه در پی ابزاری میباشید که تماما به یافتن لغت ها اساسی اختصاص یافته باشد , KW finder شایسته ترین گزینش برای شما خواهد بود . آن‌ها در بازار جدید میباشند و در حال رویش هستند . این ابزار به شما یاری می کند کلمات کلیدی را به دست آورید که در کسب ترافیک زیاد هدفمند به شما یاری خواهد کرد . سود از یافتن بر اساس سوال به شما یاری می نماید لغت ها مهم دم درازی را پیدا نمایید که به حل نقص‌ دارای ربط