بهترین ابزارهای یافتن لغت ها دارای اهمیت برای دستگاه لیزر : نسخه 2017

گوگل کیورد پلنر یکی از بهترین و محبوب‌ترین دستگاه لیزر ابزارهای یافتن لغات کلیدی است که بیش تر از سایر ابزارها به کار می رود . یکی‌از دلایلی که سبب محبوبیت آن شده‌است بدون پول بودنش است . این ابزار به صورت بدون واسطه با گوگل ادوردز ترکیب شده است . برای این که بتوانید از این ابزار سود نمایید بایستی اکانت دستگاه لیزر ادوردز را داشته باشید . دستگاه لیزر شما میتوانید اکانت خویش را به طور مجانی ساخت نمایید :

امکان ها : بزرگترین امکان گوگل کیوردپلنر اطلاعات عمیقی است که بر روی گوگل دستگاه لیزر ارائه می کند .

محدودیت ها : در بعضا از طریق ها , این ابزار محدودیت هایی نیز دارااست . در‌صورتی‌که میخواهید بدانید که لغات دارای اهمیت دستگاه لیزر داده شده یا لغت ها دارای اهمیت وب سایت دستگاه لیزر چه طور بر روی موتورهای جستجو فعالیت می کند حاذق نخواهید بود آن را در این بخش پیدا کنید .

قیمت : بدون پول دستگاه لیزر

کیوردپلنر یکی از با اهمیت ترین ابزارها برای فرایند اول سئوی تارنما است . این ابزار رایگان است ولی در صورتی در ادامه تجزیه و نظارت دقیق و رقابتی دستگاه لیزر می باشید , بهتر است به سراغ ابزارهای توسعه یافته ای که در ذیل لیست کرده ایم بروید .

راهنمای بی نقص یافتن لغات اساسی از روش گوگل دستگاه لیزر کیورد پلنر را بخوانید .
#5 فراگیری دستگاه لیزر وردپرس – استراتژی لغات اساسی دستگاه لیزر
2 . SEMRUSH ( 14 روز آزمایش بدون پول – 150 دلار )

یافتن کلمات دارای اهمیت با SEMRUSH

سهل ترین ابزار یافتن کلمه ها اصلی برای بلاگ نویسان کدام است؟ پاسخ بدین سوال معمولی است &# ایران روتک دستگاه لیزر یک ابزار ساده برای یافتن کلمه ها حساس نیست . این ابزار چیزی بیشتر از یافتن عبارات با اهمیت را ارائه می کند . مغایر بقیه ابزارها که باید کلمه مهم مهم را برای شروع فعالیت خویش وارد نمایید در‌این ابزار کافیست نشانی خویش یا رقیبتان را وارد فرمایید . آن‌گاه تمامی لغات کلیدی که برای آن وبسایت مرتبه بندی دارا هستند , نشان داده می‌شود . اینکار سبب می گردد یافتن کلمات مهم دم دراز و کوتاهی که میتوانید هدف قرار دهید و با رقبا مبارزه نمایید راحت خیس شود . شما میتوانید اطلاعات دقیقی در حوزه های ذیل به دست آورید :

آمارهای مربوط به ترافیک
گزارش مربوط به موتورهای جستجو
Adsense CPC
و جزییات دیگری که برای مدیریت مطلوب کمپین دستگاه لیزر به آن نیاز دارید .

حساب بدون پول 14 روزه SEMRUSH ساخت فرمائید
3 . LongTailPro ( 30 دلار تخفیف )

جستن کلمات اساسی در LongTailPro

این ابزار یکی‌از نرم افزارهای ابری برای یافتن کلمات مهم و یکی از محبوب ترین ابزارها در این لیست است . این یک ابزار مبلغی است که به شما یاری خواهد کرد کلمات با اهمیت شگفت انگیز برای تارنما های خود را پیدا کنید . با ورژن platinum این ابزار میتوانید از قابلیت تجزیه و تحلیل ظریف لغات کلیدی استفاده فرمایید . آنها همچنین قابلیت competition checker را دارا هستند که به شما امداد می کند کلمه ها اصلی مناسبی را انتخاب کنید .

اخذ 30$ تخفیف اکانت LongTailPro
4 . ابزار SECockpit

یافتن لغت ها حیاتی در secockpit

این ابزار یک ابزار دوست داستنی دیگر برای بازاریابان است .

کاربرد : این ابزار را می توانایی برای بخش اعظمی از وظیفه های مرتبط با دستگاه لیزر همچون طرح ریزی وب سایت و بهبود جايگاه بندی گزینه سود قرار داد

امکان ها : این ابزار ماژول های مختلفی دارد . بعضی از آن ها را به‌دنبال مشاهده می‌کنید :

ماژول یافتن کلمه ها با اهمیت
ایده های کلمات مهم از طریق جستجوهای دارای ارتباط در گوگل و پیشنهادات گوگل
ایده های گوگل از طریق توصیه یوتیوب و آمازون

پروژه های گام به گام دستگاه لیزر
گزارش پی دی اف مربوط به مارک
محدودیت ها : رابط آن جدید است و برای اینکه بتوانید به این رابط عادت نمایید به دوره نیاز دارید . این رابط هم همانند بقیه پلتفرم های جدید است و محدودیت خاصی را نمیتوان برای آن ذکر کرد .
ارزش : از 40 دلار در ماه شروع می شود و 30 روز ارزیابی رایگان داراست .

این محصول یک راه حل عالی برای کسانی است که پیرو یافتن لغت ها اصلی خویش برای بازار عمل خویش یا بر روی تارنما آمازون می باشند .

عضویت در secockpit و اخذ 30 روز اکانت مجانی
5 . ابزار KW finder

یافتن لغات با اهمیت در وبسایت kwfinder

در حالتی که در پی ابزاری می باشید که به طور کامل به یافتن کلمه ها مهم اختصاص یافته باشد , KW finder بهترین گزینش برای شما خواهد بود . آن ها در بازار تازه می‌باشند و در حالا رشد هستند . این ابزار به شما کمک می کند لغت ها کلیدی را به دست آورید که در کسب ترافیک فراوان هدفمند به شما یاری خواهد کرد . استفاده از یافتن بر اساس سوال به شما امداد می کند عبارات با اهمیت دم درازی را پیدا کنید که به حل ایراد دارای ربط