باصرفه سازی دستگاه لیزر ریچ اسنیپت ها

ا طلاعات دارای ربط و کلیدی درخصوص وبسایت خود را در مشت موتورهای کاوش گر قرار دهید .

ریچ اسنیپت ها کدهای علامت گذاری شدۀ کوچکی برای صفحه های شما می باشند که تحت عنوان دستگاه لیزر نوشته در تحت عنوان لینک در نتایج موتورهای جستجوگر ظواهر می‌شوند . آن ها دقیقا ظاهری شبیه زیر خواهند داشت :

زمانی که گوگل محتوای جان دار در صفحات شما را به خوبی فهم کرد و قضیه سایت شمارا فهمید , یک ریچ اسنیپت دستگاه لیزر برای صفحۀ شما ایجاد می کند . سایت دستگاه لیزر بیان کرده است که ریچ اسنیپت ها به نحوی تشکیل‌شده گردیده اند تا در ادراک خوب تر مسئله ورقه به وسیله کاربران امداد کنند .

هدف شما ارتقا نرخ کلیک است . اما این رو هم به خاطر داشته باشید که این مورد برای رسیدن به جايگاه های بالایی و اولیه گوگل کفاف نمیدهد . شما باید هر کاری که میتوانید انجام دهید تا مخاطبان تان بر روی وبسایت شما کلیک نمایند . ریچ اسنیپت ها این عمل را برای شما انجام می دهند . گوگل از ریچ اسنپیت ها برای محتواهای ذیل پشتیبانی می نماید :

انتقاد و تحلیل ها
موسیقی
فرمان العمل ها
محصولات
اشخاص
کسب وکارها و سازمانها

نکته قابل توجه : محتوای شما می بایست با اهداف و نتایج جستجویی که توسط یوزرها انجام میگردد دارای ارتباط باشد . اضافه اوقات , گوگل ریچ اسنیپت هایی را بر پایه ی محتوای جان دار در وب سایت شما ایجاد می کند . در شرایطی که محتوای خوب و با کیفیتی ایجاد شود , گوگل می تواند عمل خویش را به صدق انجام دهد و رضایت کاربران را به دست آورد .
جلوگیری از پیدایش Pogosticking ( رجوع به نتایج کاوش )

در‌حالتی که میخواهید ترافیک تارنما خویش را سوای لینک و پیوند سازی افزایش دهید , باید اثر Pogosticking را به حداقل برسانید . هنگامی که کاربران از طریق موتورهای کاوش گر وارد تارنما می شود و سوای بازدید از تارنما شما به نتایج جستجو بر می گردد , Pogosticking یا این که برگشت به نتایج موتور جستجوگر رخ می گیرد . دستگاه لیزر Pogosticking ( گفته می شود که می‌تواند برای موتورهای جستجو یک سیگنال منفی از جانب سایت شما باشد . زیرا شما نتوانستید ایراد کاربر را حل نمائید و استفاده کننده برای جستجوی بیش تر و یافت کردن پاسخ دلخواه دوباره به صفحه ی جستجو بازگشته است . دستگاه لیزر گشوده هم واجب است تاکیدی داشته باشم بر روی محتوای باارزش و کیفیت خوب , سرعت بارگذاری و تجربه ی کاربری عالی . پس به جايگاه هایی که در صفحات نتایج کاوش دارید دلتان را خوش نکنید . ) بر پایه ی یافته های وب سایت دستگاه برش لیزر Marketing , گوگل از pogo sticking بیش تر از بونس ریت بالا متنفر است .

آیا تابه حالا برایتان اتفاق افتاده است که در ادامه زمینه خاصی در گوگل باشید , بر روی ۱۰ فیض اول کلیک کنید و از نتایج سناریو دستگاه لیزر داده شده ناراضی باشید؟ در‌این حالت دستگاه لیزر تخت گاز دکمه رجوع و برگشت را فشار می دهید و به نتایج کاوش بر میگردید و بر روی پیوند وبسایت دستگاه لیزر دیگری کلیک خواهید کرد .

این همان Pogosticking است که در آن کاربر از یک نتیجه به فیض دیگری می‌رود چون نیازش دستگاه لیزر برطرف نمیشود .