اقتدار صفحه دستگاه لیزر ( PA ) و توان دامنه ( DA )

در این پست دستگاه لیزر به افزایش قدرت دامنه و توان صفحه می‌پردازیم آشنایی مقدماتی با PA& DA لازمه ی استارت برای هر دستگاه لیزر فعالیت می باشد و یک کدام از مهم ترین عمل های طرز تعیین دامنه می‌باشد پس با ما ملازم باشید .

– Domain – ایران روتک – and – Page – Authority
اقتدار دامنه دستگاه لیزر و روش تعیین دامنه ( Domain Authority ) ( DA )

domain – authority

دامنه اینترنتی ( Domain ) شما نظیر نام و نشان شما در فضای آنلاین است . همان طور که در شرایطی‌که کسی با شما کاری داشته باشد بایستی نام شمارا صدا بزند , چنانچه مخاطبان شما بخواهند شما‌را در وب پیدا نمایند سریع ترین خط مش پی بردن دامنه وب سایت شما است . دامنه ها به دو گونه بندی کلی دامنه های محلی مانند : . ir , . tr . uk . us ) و دامنه های دربین المللی ( مانند ( . com , . org , . net تقسیم بندی میشوند . اینک دامنه های . ir و . com از متداول ترین دامنه های قضیه به کار گیری در جمهوری اسلامی ایران هستند . تثبیت دامنه . ir به دلیل محلی بودن و بها تقریبا ثابت و ریالی آن بسیار ارزان تر از دامنه . com است . تثبیت تمام دامنه های بین المللی فقط با ارزهای بین المللی مانند دلار و یورو امکان پذیر است و به همین منظور قیمت آن وابستگی شدید به قیمت ارز در بازار جمهوری اسلامی ایران دارد . شما برای تصویب دامنه های لابه‌لا المللی در کشور ایران می‌توانید دستگاه لیزر از یکی موسسات دارای اعتبار تثبیت کننده دامنه های بین المللی امداد بگیرید و با پرداخت ریالی از باطن جمهوری اسلامی ایران , دامنه دستگاه لیزر فی مابین المللی مورد نظر خود را تثبیت فرمائید . همانطور که گفتیم یک دامنه دستگاه لیزر در حکم نام و نشان و اسم آنلاین شما است , دستگاه لیزر پس واجب است که برای انتخاب یک دامنه خوب آلرژی زیاد متعددی به خرج دهید . راهنمای تعیین دامنه دستگاه لیزر مطلوب برای کسب و فعالیت دستگاه لیزر نشانی پستی سایت شما اسم دامنه است :

· به راحتی به ذهن سپرده شود . دستگاه لیزر

· کوتاه باشد


· معرف بنگاه اقتصادی شما باشد .

· دربردارنده کلید باشد .

· هم معنی پارسی یا این که مترادف و هم معنی انگلیسی در نام دامنه رو در لحاظ داشته باشید . ( چه انگلیسی _ چه فینگلیش )

· – دامنه اسکن شده تعیین نکنید

· در گزینش دامنه به . com و . ir حق تقدم دهید

· از کلمات و لغات کوتاه و معمولی در دامنه خویش منفعت کنید

· پیشوند و پسوندهای عام مدام خوب نیستند

· در دامنه خود از اعداد استفاده آوایی نکنید

· روی عبارات مهم ای که مخاطبان شما جستجو خواهند کرد تمرکز کنید

· دامنه انتخابی شما می بایست تست تلفن را بگذراند

· دامنه اسکن شده تعیین نکنید

هیچ وقت به سمت گزینش دامنه هایی که به شکلی کپی یک اسم مطرح هستند نروید . دامنه شما باید منحصربفرد باشد تا بتواند نام و نشان کسب و فعالیت شما را منعکس نماید . به صورت نمونه در صورتیکه یک دکان فروش امکانات تولید ها شرکت Apple می‌باشید خوبتر است اسم غیروابسته خویش را داشته باشید تا نامی مانند : AppleSara . اسم های نسخه برداری از اقتدار مارک شدن دوچندان کمتری برخوردار می باشند .
در تعیین دامنه به . com و . ir اولویت دهیدشک نکنید که در ذهن عموم مخاطبان ایرانی این دو پسوند او‌لین گزینه ها ( و متاسفانه در بسیار از موارد آخرین آیتم ها ) میباشند . عوام مردم در آغاز اسم برند شما را با . com آزمایش می نمایند و در صورتی نتیجه نگرفتند به سراغ . ir می روند . به همین جهت ایده آل ترین حالت زمانی است که بتوانید هر دو دامنه را برای خود تصویب کنید تا جلوی سو سود از مارک اینترنتی خود را نیز بگیرید . از عبارات و لغات کوتاه و بی آلایش در دامنه خود استفاده فرمایید

در‌صورتی‌که به تامل حافظه مردم نیستید به تامل موبایل های گوشی باشید! یوزرها به هیچ عنوان دوست ندارند بدون چاره شوند یک اسم دامنه بلند را با گوشی موبایل خود تایپ کنند تا وارد وبسایت شما شوند . بهره از دامنه های بلند می تواند خسارت بزرگی به برندینگ اینترنتی شما وارد کند . دامنه های بلند و طولانی در دراز مدت بخش متعددی از کاربرانی که می توانستند مخاطب شما باشند را از شما خواهد گرفت . دامنه ای مثل fekrgostaranehezaresevom – com چیزی برای یک فاجعه برندینگ معدود ندارد!