اشکال روش‌های تبلیغ دستگاه لیزر در تلگرام را بشناسید!

دستگاه برش لیزر , در تلگرام ما با یکسری مدل تبلیغ دستگاه لیزر روبرو هستیم . با این وجود , این راه و روش تبلیغاتی دستگاه لیزر مدام کارساز نیست . در‌این‌صورت‌ , پول شما به جیب عده‌ای فرصت طلب و سود طلب انتقال می یابد . برای همین , ما تصمیم گرفتیم همه‌ی این روش‌های تبلیغ در تلگرام را برایتان بررسی کنیم :

ارتقاء تضمینی اعضای شبکه تلگرام

یکی روش‌های تبلیغات در تلگرام , یا این که خوبتر است بگوییم ترفندهای افرادی که در قضیه تبلیغات در تلگرام فعال میباشند , ارتقاء تضمینی اعضای یک کانال است . این طریق عملاً برای کسب و کارها بدون راندمان است زیرا اعضای بیش تر شده به کانال , لزوماً حقیقی وواقعی نیستند یا این که چنانچه حقیقی و واقعی باشند , لزوماً به محتوای شبکه شما علاقمند نیستند و با شبکه دستگاه لیزر شما تعامل بالایی ندارند . پس , در غایت فقط یک عدد میماند که به هیچ دردتان نمی‌خورد!

تبلیغات کلیکی در تلگرام

رویکرد دیگری در تبلیغات تلگرام وجود دارد که به طور کلیکی انجام میشود . این شیوه تبلیغاتی بوسیله سامانه‌های تبلیغات در تلگرام پیاده‌سازی شده و هنگام استعمال از آن ها , شما بر پایه ی بها هر کلیک , بودجه کلی تبلیغات تلگرام‌تان را تعیین می‌کنید . همینطور , این روش تبلیغات تلگرام به شما امکان می‌دهد تا تبلیغ خود را فقط در کانال‌هایی که موضوعی مرتبط با فعالیت‌تان دارا‌هستند , منتشر نمائید .

ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی تلگرام این است که شما تنها بابت کلیکی که بر روی لینک و پیوند تبلیغ‌تان انجام می شود هزینه می پردازید . بنابراین , بازدهی تبلیغات‌تان دستگاه لیزر ارتقاء پیدا می کند . با این حال , این جور تبلیغ در تلگرام هم , یک اختلال کوچک دارد : در حالتی که سامانه تبلیغ کننده بررسی صدق بر روی کانال‌های خود نداشته باشد , احتمال دارد کلیک‌های غیر حقیقی وواقعی بخش اعظمی بر روی پیوند دستگاه لیزر تبلیغ‌تان رخ بگیرد . همین مسئله باعث می گردد تا بازدهی متبوع خویش را اخذ نکنید .

تا یادمان نرفته این را نیز به شما بگوییم که تبلیغات کلیکی چندان برای افزایش اعضای یک شبکه مطلوب وجود ندارد . چرا؟ چون برای شمارش تعداد کلیک , کاربر باید از تلگرام خارج شود , وارد وبسایت ارائه دهنده سرویس ها تبلیغاتی شود و مجدد به اپلیکیشن تلگرام باز گردد . اما برای تبلیغات یک تارنما یا نرم افزار موبایل میتواند دلخواه باشد .

هم اکنون هزینه‌های این گونه تبلیغات به چه فیس است؟ قیمت هر کلیک در عمده سامانه‌های تبلیغات تلگرام , از ۲۰۰ تومان آغاز میشود و تا هر مبلغی که خودتان میخواهید قابل ارتقاء است .

دستگاه لیزر

روش سوم , یعنی تبلیغات بازدیدی , مرسوم‌ترین گونه تبلیغات در تلگرام است . چرا؟ چون سیستم خود تلگرام بر حسب بازدید عمل می کند و همین مسئله , تبلیغات بازدیدی را قابل اعتماد میکند .

همانگونه که از اسمش پیداست , در این روش , شما بر طبق تعداد بازدیدی که از تبلیغ‌تان میشود هزینه دستگاه لیزر پرداخت می‌کنید . اما تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان میخواهید از قبلی با اجراکننده تبلیغاتی‌تان دستگاه لیزر هماهنگ می‌شود . یعنی شما تعداد بازدید را برای اجراکننده تبلیغات خود مشخص می کنید و هزینه کل بازدیدها رو از پیشین پرداخت می‌کنید .

تا یادمان نرفته بهتر است بگوییم این روش تبلیغاتی قادر است مبتنی بر موضوع نیز اجرا شود . یعنی شما تبلیغ خودتان را در کانال‌های مرتبط با موضوع فعالیت‌تان منتشر می‌کنید و در نتیجه , بازدهی بیشتری خواهید داشت . اما بایستی بدانید که این زمینه , سبب افزایش هزینه تبلیغات‌تان خواهد شد .

صحبت است از هزینه شد . پس بگذارید یک حدود ارزش به شما بدهیم . به طور معمول , قیمت تبلیغات بازدیدی در کانال های تلگرام از ۲٫۵ تا ۳ تومان آغاز می‌شود . حالا در صورتی تبلیغ شما مبنی بر مورد باشد , یا این که آنکه بخواهید در طول تبلیغ , به عنوان پُست ویژه ( یعنی پست پایان کانال ) باقی بماند تا بازدهی بیشتری داشته باشد , این هزینه قادر است تا ۱۰ تومان یا چه بسا طولانی تر افزایش پیدا کند . این یعنی برای ۱۰۰ هزار بازدید , حداقل هزینه شما ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود .

تبلیغات ثابت و ساعتی تلگرام

مدل دیگر تبلیغاتی که به ندرت دارد در تلگرام محبوب می گردد , تبلیغات ثابت و ساعتی است . یعنی به عبارتی روش همگانی تبلیغاتی در تمام عالم . شما یک مبلغ به کانال‌های تلگرام یا این که اجرا کننده تبلیغات خویش پرداخت می‌کنید و در قبال تبلیغات شما برای ۱۲ یا ۲۴ ساعت در کانال های متعدد منتشر خواهد شد . خوبی این روش نیز معین است : دیگر شما سرگرم بازدید , کلیک و ممبر نیستید!

اضطراری است بگوییم درصورتی که قصد دارید تبلیغ ۱۲ ساعته خویش را منتشر فرمائید , بایستی به اندیشه روزگار هم باشید . یعنی باید تصمیم بگیرید که میخواهید تبلیغ‌تان صبح یا این که شب منتشر شود . ساعت رایج اولین از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و برای دومی بر عکس است . همانگونه نیز که حدس زده‌اید , تبلیغات شبانه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت .

هزینه تبلیغات ثابت اصلاً معین وجود ندارد و بستگی به خیلی